شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 18:38 منتشر شده در مورخ: 1400/02/05 شناسه خبر: 1727996
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

۲۰۷ میلیارد تومان در قالب قرارگاه کمک مومنانه در استان مرکزی خدمت ارائه شد

۲۰۷ میلیارد تومان در قالب قرارگاه کمک مومنانه در استان مرکزی خدمت ارائه شد
کریمی گفت: در مجموع بیش ۲۰۷ میلیارد تومان در قالب قرارگاه کمک مومنانه که شامل بسته های معیشتی، جهیزیه، لوازم التحریر، کارت هدیه، بسته بهداشتی، گوشت، مرغ، تبلت، گوشی، ساخت و تعمیر منازل محرومین، کمک به مناطق محروم و سایر اقدامات دیگر بین نیازمندان و خانواده های کم برخوردار با مشارکت سایر دستگاه های خدمت رسان تهیه و توزیع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ظهر امروز در نشست ویدئو کنفرانسی قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تلاش ها و مجاهدت های کادر درمان در طول بیماری کرونا که با ایمان و اعتقاد قلبی وارد میدان نبرد با ویروس شدند و صحنه هایی از ایثار و فداکاری را خلق کردند قابل تقدیر است.

وی افزود:  امروز بعد از گذشت بیش از یکسال از بیماری کرونا کادر درمان با روحیه و انگیزه کافی هنوز در میدان خدمت رسانی حضور دارند و ایثارگرانه ارائه خدمت می کنند که روحیه آنها برگرفته از فرهنگ دینی و انقلابی است.

فرمانده سپاه روح الله اظهار کرد: سفارش و تاکید مقام معظم رهبری امروز به دستگاه ها و همه مردم مشارکت و همکاری همه جانبه برای کنترل و ریشه کنی این بیماری است که این مسئله باید در ماه مبارک رمضان بیشتر ادامه پیدا کند.

وی بیان کرد: در طول این سال ها ملت ایران هر زمانی که در برابر آزمون ها و حوادث سخت قرار گرفته با تاسی از فرهنگ دینی و انقلابی و با مشارکت و هم افرایی توانسته موفق بیرون بیاید که در برابر بیماری کرونا هم اینگونه است.

کریمی با بیان اینکه امروزدر برابر موج چهارم بیماری نقش مردم بسیار برجسته است،گفت:اگر بسیج عمومی در کنار دستگاه ها قرار گیرد قطعا میتواند بیماری را کنترل کند و امروز این اقدام در قالب طرح جهادی و سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی بروز پیدا کرده که ازابتدای شروع طرح شهید سلیمان در استان مرکزی تاکنون بیش از ۴۳ عنوان خدمت به طور مستمر به مردم ارائه شده که در مقابله با موج چهارم با جدیت بیشتری در حال انجام هستند.

وی بیان کرد: در مجموع بیش ۲۰۷ میلیارد تومان در قالب قرارگاه کمک مومنانه که شامل بسته های معیشتی، جهیزیه، لوازم التحریر، کارت هدیه، بسته بهداشتی، گوشت، مرغ، تبلت، گوشی، ساخت و تعمیر منازل محرومین، کمک به مناطق محروم و سایر اقدامات دیگر بین نیازمندان و خانواده های کم برخوردار با مشارکت سایر دستگاه های خدمت رسان تهیه و توزیع شده است.

فرمانده سپاه روح الله افزود: سپاه و بسیج با همه توان برای کنترل موج چهارم و کاهش آسیب های بیماری در میدان خدمت رسانی حضور دارد و همه باید برای اجرای دقیق طرح شهید سلیمانی مشارکت داشته باشند چراکه این طرح موفقیت و کارآمدی خود را در مرحله گذشته اثبات کرده است.

وی خاطر نشان کرد: رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم و افراد آسیب دیده همواره از تاکیدات مقام معظم رهبری بوده و لذا برای تحقق فرمایشات ایشان همه ظرفیت ها را باید به کارگیری کنیم.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1727996
ارسال نظر
نظرات