شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 19:04 منتشر شده در مورخ: 1400/02/05 شناسه خبر: 1728001
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی:

۱۲ نقاهتگاه به همت بسیجیان در استان مرکزی راه اندازی شد

۱۲ نقاهتگاه به همت بسیجیان در استان مرکزی راه اندازی شد
گودرزی گفت: در سطح استان ۱۲ نقاهتگاه به همت بسیجیان و مشارکت سپاه و ارتش راه اندازی شده که بیش از ۷۰۰ گروه جهادی در قالب قرارگاه کمک مومنانه و طرح شهید سلیمانی نیز فعالیت می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی ظهر امروز در حاشیه نشست قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا(ع) استان مرکزی گفت: کلیه جزئیات مقابله همه جانبه و کاهش آسیب های بیماری کرونا در طرح جهادی و سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی دیده شده که در این راستا قرارگاه استانی شهید سلیمانی از آبان ماه سال گذشته تشکیل شده است.

وی افزود:  در طرح شهید سلیمانی کار به شکل قرارگاهی دنبال می شود که قرارگاه های شهرستانی در کلیه شهرستانها تشکیل شده و در کلیه محله ها و مناطق نیز قرارگاه ها فعال شده اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: کلیه فعالیت ها و اقدامات در طرح شهید سلیمانی با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی انجام می شود والبته مشارکت و هم افزایی دستگاه ها و همیاری مردم برای اجرای دقیق بسیار اهمیت دارد.

وی بیان کرد: بیش از ۵ هزار و ۲۹۲ بسیجی و ۱۸۳ هزار سفیر سلامت آموزش های تخصصی دیده اند که در قالب طرح شهید سلیمانی در سطح استان فعالیت می کنند.

گودرزی ادامه داد: همچنین بیش از ۳۵۳ هزار و ۲۵۸ خانواده آموزش دیده اند و بیش از ۱۲۵ هزار و ۴۶۳ مشاوره تلفنی دریافت کردند و ۵۴ هزار و ۹۷۳ رهگیری و پیگیری در منازل نیز انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: در سطح استان ۱۲ نقاهتگاه به همت بسیجیان و مشارکت سپاه و ارتش راه اندازی شده که بیش از ۷۰۰ گروه جهادی در قالب قرارگاه کمک مومنانه و طرح شهید سلیمانی نیز فعالیت می کنند.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1728001
ارسال نظر
نظرات