شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:10 منتشر شده در مورخ: 1400/02/06 شناسه خبر: 1728090
مسئول سازمان بسیج مداحان سیستان وبلوچستان:

حضور حداکثری در انتخابات تودهنی محکمی به دشمنان است/ تثبیت امنیت و اقتدار نظام با مشارکت در پای صندوق های رای

حضور حداکثری در انتخابات تودهنی محکمی به دشمنان است/ تثبیت امنیت و اقتدار نظام با مشارکت در پای صندوق های رای
محمد جواد جامعی گفت: حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات از یک سو منجر به تثبیت امنیت و اقتدار نظام و از سوی دیگر، موجب ایجاد یاس در دشمنان می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد جواد جامعی، مسئول سازمان بسیج مداحان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه انتخابات در کشور ما یک فرصت بسیار بزرگ است که نباید از دست داد، بیان کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای و استقبال اقشار مختلف از موضوع انتخابات تاثیر بسزایی در منافع ملی و داخلی و همچنین ابعاد مختلف جهانی خواهد داشت چرا که میزان اهمیت دموکراسی در داخل و دیپلماسی بین المللی ما با هم مرتبط هستند.

وی با تاکید بر این مطلب که باید به دور از دعواهای سیاسی، با وحدت و یک صدایی به دنبال رفع‌ مشکلات و پیشرفت کشور بود، افزود: در این برهه حساس مشارکت حداکثری در انتخابات بسیار حائز اهمیت است.

حضور مردم در عرصه های مختلف نشان از وفاداری به انقلاب و نظام است

مسئول سازمان بسیج مداحان استان با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات، تصریح کرد: این مشارکت سیاسی دارای دستاوردهای مهم داخلی و بین‌المللی است و به نفع نظام اسلامی خواهد بود.

وی با اشاره به این مطلب که مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای منجر به ارتقای امنیت داخلی کشور و تثبیت مشروعیت نظام سیاسی می شود، ادامه داد: وقتی نظامی متکی بر اعتماد و حمایت حداکثری مردم بنا شود این امر در نرخ ریسک اقتصادی کشور تاثیر زیادی بر جای خواهد گذاشت و در مقابله با تهدیدات خارجی نقطه قوتی به شمار می رود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه حضور مردم در صحنه های مختلف نشان از وفاداری آنها به نظام و انقلاب دارد، اذعان کرد: دشمنان همواره به دنبال راهی برای ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند و برای تحقق توطئه و نقشه های شوم خود همواره درصدد اختلاف پراکنی، یاس و ناامیدی به واسطه اعمال تحریم های ناجوانمردانه و ظالمانه بوده؛ امسال نیز سعی در کمرنگ کردن مردم پای صندوق های رای دارند که با توکل بر خدا و آگاهی و هوشیاری ملت بصیر ایران هر بار و در هر صحنه ای این حضور پررنگ مردم و دفاع آنان از دستاوردهای نظام و انقلاب، مشتی بر دهان استکبار در راس آنان آمریکا زده است.
 
تثبیت امنیت و اقتدار نظام با حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای

وی در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه تفاوت انسان با مخلوقات دیگر در دارا بودن قوه اختیار است، گفت: این مهم موهبتی بزرگ است که سعادت و شقاوت را رقم می زند، تفاوت دیگری که از همین اختیار نشات می گیرد مسئولیت است، ما انسان ها در برابر هر عملی که انجام می دهیم مسئولیم و باید بتوانیم در برابر عواقب تصمیمات خود پاسخگو باشیم.

جامعی اضافه کرد: هر قدمی که ما بر می داریم با یک انتخاب همراه است و هر اقدامی که می کنیم در واقع انتخابی کرده ایم که می تواند در موفقیت یا شکست ما موثر باشد؛ در واقع زندگی گذشته ما پر از انتخاب های کوچک و بزرگ بوده که همگی آنها مهم و مهم تر بوده و در رسیدن ما به موقعیت فعلی نقش بسزایی داشته اند.

وی خاطر نشان کرد: ما در گروی انتخاب های خود هستیم و باید بدانیم انتخاب های فعلی ما نیز در زندگی آینده خود و چه بسا دیگران تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

مسئول سازمان بسیج مداحان استان در بخش دیگر سخنان خود افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری موجب اثبات امنیت کشور و افزایش اعتماد بین المللی می شود، بر این اساس یکی از شاخص های اساسی برای سرمایه گذاری خارجی و داخلی، مشروعیت نظام و تبعات سیاسی می باشد که تاثیری فوری خواهد داشت. ‏

اطاعت از ولایت فقیه رمز عزت و جاودانگی است

وی مهمترین آثار داخلی حضور گسترده مردم در  انتخابات ریاست جمهوری را تحکیم ساختارهای اقتصادی در جهت رشد بیشتر اقتصاد، تاثیر مثبت بروی بورس و ایجاد امنیت داخلی دانست و گفت: تنها راه حفظ اتحاد و یکپارچگی پایبندی به رهنمود ها و منویات رهبر حکیم و بصیر و شجاع انقلاب است.

این مقام مسئول با اشاره به پرهیز از دو قطبی شدن جامعه، اذعان کرد: یکی از نکاتی که رهبر معظم انقلاب همواره بر آن تاکید دارند این است که مراقب باشیم به سمت دو قطبی شدن جامعه حرکت نکنیم، بر این اساس در آستانه انتخابات همه باید تلاش کرده و مراقب باشیم تا سد عظیم اتحاد و یکپارچگی از بین نرود.

وی وجود ولایت فقیه را نعمتی بزرگ در جهت وحدت و همدلی دانست و افزود: یکی از نویسندگان برجسته مصری می گوید، بسیاری از مشکلاتی که در مصر و جهان عرب وجود دارد بخاطر این است که از نعمت ولی فقیه بی بهره اند و اگر شما مردم در جمهوری اسلامی ایران هر روز سرافراز تر می شوید اقتدار و عزتتان بیشتر می شود در سایه نعمت بزرگ ولایت فقیه است.

جامعی با بیان اینکه منفعت و مصلحت ما در تبعیت محض از منویات و فرامین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای است، گفت: باید محور حرکت ما فرامین رهبر انقلاب باشد، و بدانیم که رمز عزت و جاودانگی امت و خیر و صلاح ما در این است که گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان باشیم.

معیارهای انتخاب فرد اصلح

وی در ادامه سخنان خود به موصوع انتخاب فرد اصلح اشاره و اذعان کرد: انتخاب کاندید اصلح باید از روی هوشیاری، آگاهی و بصیرت باشد، فردی که دارای اخلاقی اسلامی، تفکر انقلابی، ولایت‏مداری، مردم‏ دوستی و آشنا به دردهای مردم، با تدبیر، اهل مدیریت و دشمن شناس بوده و دل به بیگانگان خوش نکند.
 
مسئول بسیج مداحان سپاه سلمان استان خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند که ملت ایران امسال در وعده مقرر با شور و هیجان گسترده در پای صندوق های رای حاضر خواهند شد و حماسه ای جاودان به ارمغان می گذارند.

وی با بیان اینکه اتحاد مسئولان عاملی تاثیرگذار در مشارکت حداکثری مردم است، اضافه کرد: برای ایجاد شور، شوق و افزایش حضور مردم در انتخابات باید دستاوردهای انقلاب بدون تعصب و واقع‌بینانه برای مردم تبیین و تبلیغ شود.

جامعی در پایان با تاکید بر اینکه مشارکت گسترده در انتخابات، دلگرمی دوستان و نگرانی دشمنان را به دنبال دارد، گفت: تقویت همدلی و انسجام بین آحاد جامعه، اقوام و مذاهب مختلف به ویژه در عرصه انتخابات آن هم در این خطه از کشور بسیار مهم است، چرا که سیستان وبلوچستان پایتخت وحدت اسلامی بوده و این شاخصه یکی از عوامل مهم توانمندی و اقتدار به شمار می رود.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1728090
ارسال نظر
نظرات