شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:46 منتشر شده در مورخ: 1400/02/06 شناسه خبر: 1728210
امام جمعه تربت حیدریه مطرح کرد؛

حضور حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه نظام و امنیت ملی را مستحکم می‌کند

حضور حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه نظام و امنیت ملی را مستحکم می‌کند
حجت الاسلام عصمتی گفت: من نمی گوئیم مشارکت حداکثری، بلکه حضور همگانی در انتخابات، انقلاب و نظام را بیمه و دندان طمع دشمن را ازاین کشور ریشه کن خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در گفت‌و‌گو با خبرنگار صبح توس؛ با بیان اینکه حضور همگانی مردم در انتخابات پیش رو توطئه های دشمن را خنثی می کند، افزود: حضور همه آحاد مردم در این آزمون الهی، بار دیگر چشم طمع بیگانگان را از این مملکت کور خواهد کرد.

وی تصریح کرد: اصل برگزاری انتخابات و حضور حداکثری مردم برای نظام بسیار مهم و سرنوشت ساز است که در ادامه با قانونگرایی و انتخاب افراد اصلح و دلسوز برای پست های کلیدی نظام امید دشمنان را ناامید و توطئه ها را خنثی می کند.

عصمتی بیان داشت: مهمترین مطالبه رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق آراست و همه اقشار مختلف مردم با هر گرایش سیاسی و جناحی برای تقویت امنیت ملی و دفاع از انقلاب پای صندوق رای حضور یابند.

حضور حداکثری مردم پشتوانه نظام و امنیت ملی را مستحکم می کند

مدیر حوزه علمیه مرحوم هراتی گفت: به هر میزان حضور حداکثری مردم در انتخابات بیشتر باشد پشتوانه انقلاب و امنیت ملی کشور را مستحکم تر از گذشته می کند.

وی مهمترین مساله بعد از مشارکت همگانی را انتخاب افراد اصلح و دلسوز برای پست های کلیدی نظام عنوان کرد و افزود: می توان با مراجعه به شاخصه هائی که در بیانات متعدد امامین انقلاب در سخنرانی ها مطرح شده، اشخاصی را انتخاب کنیم که دشمنان امیدی به انحراف آنها نداشته باشند.

عصمتی بیان کرد: مهمترین شناخت راه منتخب اصلح، بررسی عقبه فکری، سیاسی و سلیقه ای کاندیداهاست که بررسی کنیم به چه میزان در برابر زیاده خواهی دشمن مقاوم هستند.

منتخب اصلح باید در گفتار و رفتار التزام عملی به ولایت فقیه داشته باشد

امام جمعه تربت حیدریه با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات، مهمترین شاخصه افراد اصلح را التزام عملی به ولایت فقیه در رفتار و گفتار عنوان کرد.

وی تاکید کرد: باید به کسانی رای بدهیم که یقین داشته باشیم وفادار به ولایت فقیه و احکام اسلامی هستند و این را با عملشان به اثبات رسانده باشند نه با شعار زدگی به دنبال رای جمع کردن از ملت هستند.

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی اذعان کرد: باید به کسی رای بدهیم که دستخوش تبلیغات بیگانگان و بوق های تبلیغاتی غرب قرار نگیرد و سیاست های استکبار ستیزی ملت و نظام را در اولویت کاری خود قرار دهد.

وی اظهار کرد: کسی که چشم به غرب و آورده های استکبار داشته باشد نمی تواند برای این ملت خدمت کند و لذا یک مدیر اجرایی باید شجاع و مقتدر و مرعوب بیگانه نشوند تا بتوانند از حق ملت و نظام دفاع کند.

امام جمعه تربت حیدریه به برخی دیگر از صفات اصلح اشاره کرد و افزود: آگاه به طیف مستضعفین جامعه و سیاست های انقلاب اسلامی باشد و ضمن متدین بودن، باید تخصص و برنامه ای برای پیشبرد اهداف ناب انقلاب و نظام داشته باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1728210
ارسال نظر
نظرات