شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:42 منتشر شده در مورخ: 1400/02/06 شناسه خبر: 1728252
فرماندار نهاوند:

نهاوند همچنان در وضعیت قرمز و حاد کرونا است/ امور مالیاتی از کسبه در زمان تعطیلی مالیات بر درآمد نگیرد

نهاوند همچنان در وضعیت قرمز و حاد کرونا است/ امور مالیاتی از کسبه در زمان تعطیلی مالیات بر درآمد نگیرد
فرماندار نهاوند گفت: همچنان نیازمند همکاری مردم و لزوم رعایت دستورالعمل ها هستیم چون نهاوند همچنان در شرایط بحرانی و خطرناک کرونا است و مردم باید بدانند که عادی انگاری کرونا باعث ایجاد فاجعه خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، امروز مراد ناصری در ستاد مقابله با کرونا گفت: همراهی مردم شریف نهاوند، کسبه، اصناف و بازاریان، سپاه و نیروهای بسیج با ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان عالی و ستودنی است و این همراهی موجب شد میزان بستری بیماران کرونایی در نهاوند سیر نزولی داشته باشد.

وی اظهار داشت: این روند و همکاری باید همچنان تا تغییر رنگ نهاوند و رسیدن به شرایط ثبات ادامه یابد.

فرماندار نهاوند ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی مجموعه مدیران دستگاه های اجرایی و همراهی خوب اصحاب رسانه و صدا و سیما، تیم های بازرسی قرارگاه زیستی، بسیج و گروه‌های جهادی، ستاد صیانت از حقوق شهروندی، اصناف و بازار و بسیج و نیروی انتظامی و بازرسین نامحسوس در این چهار مجموعه سنگ تمام گذاشتند که این اهتمام و نظارت و بازرسی شبانه روزی آنها نتیجه بخش بود.

وی گفت: صدور جریمه‌ها در این شهرستان نشان از تلاش مجدانه نیروی انتظامی و برخورد قاطعانه پلیس با متخلفان و افراد بی توجه به محدودیت های تردد و همچنین حسن نظارت پلیس بر اعمال محدودیت های کرونا است.

فرماندار نهاوند اظهار داشت: تلاش مجموعه کادر بهداشت و درمان و مرکز بهداشت در طرح شهید سلیمانی و فعالیت مراکز ۱۶ ساعته قابل تقدیر است.

وی در ادامه گفت: ولی این روند بدان معنی نیست که شرایط بهبود یافته ما همچنان در شرایط بحرانی و خطرناک کرونا هستیم و مردم باید بدانند که عادی انگاری کرونا باعث ایجاد فاجعه خواهد شد.

ناصری افزود: ادارات طبق دستورالعمل ستاد کرونا در رعایت موارد بهداشتی و حضور کارمندان به صورت دورکاری اهتمام بیشتری بورزند.

فرماندار نهاوند عنوان کرد: امور مالیاتی از کسبه هایی که در زمان اعمال محدودیت ها مشمول تعطیلی شده اند نباید مالیات بر درآمد بگیرد.

وی افزود: ضدعفونی معابر و خیابانها و ناوگان حمل و نقل عمومی و همچنین نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در ناوگان عمومی باید تشدید شود.

ناصری در پایان گفت: با برگزاری هرگونه مراسم و تجمع ها و افراد بی توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی برخورد جدی می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1728252
ارسال نظر
نظرات