شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:17 منتشر شده در مورخ: 1400/02/06 شناسه خبر: 1728325
نویسنده دفاع مقدس:

حضور حداکثری در انتخابات جلوی دست‌درازی‌ دشمن را می‌گیرد

حضور حداکثری در انتخابات جلوی دست‌درازی‌ دشمن را می‌گیرد
براتی گفت: در حال حاضر چشم دشمنان انقلاب و تمام قدرت‌های نظامی و اقتصادی جهان به انتخابات ما است لذا باید با حضور حداکثری جلوی دست‌درازی‌های آن‌ها را بگیریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی براتی گجوان، نویسنده دفاع مقدس در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس با وجود اینکه کشور با مشکلات فراوانی روبه‌رو بود باز هم شاهد حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی بودیم و به خاطر دارم در انتخابات خبرگان رهبری که چند ماه پس از فتح خرمشهر انجام شد در این شهر حضور داشتیم و توانستیم رأی بدهیم.

وی ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری پیرامون ضرورت حضور حداکثری اقشار مختلف جامعه در انتخابات، افزود: هم‌اکنون در حساس‌ترین لحظات جمهوری اسلامی ایران هستیم از طرفی حضور حداکثری در انتخابات در واقع مشروعیت نظام است از این رو در این زمان، چشم دشمنان انقلاب و تمام قدرت‌های نظامی و اقتصادی جهان به انتخابات ما است لذا باید با حضور حداکثری جلوی دست‌درازی‌های آن‌ها را بگیریم.

براتی تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث افزایش مشروعیت جمهوری اسلامی ایران در جوامع بین الملل می‌شود از این رو با توجه به اینکه کشور در حال مذاکره و گفت‌وگو با دیگر قدرت‌های جهانی است، حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث افزایش قدرت چانه‌زنی تیم‌های مذاکره کننده ما نیز می‌شود.

نویسنده دفاع مقدس خاطر نشان شد: خوشبختانه مردم ما به بلوغ سیاسی خوبی دست یافته‌اند و با کمی تحقیق می‌توانند کاندیدای اصلح را شناسایی و به آن رأی بدهند از طرف دیگر تمام جناح‌های سیاسی و سلایق مختلف سیاسی باید به عرصه انتخابات ورود کنند زیرا این امر باعث حضور حداکثری مردم بر سر صندوق‌های رأی می‌شود.

وی عنوان کرد: از طرف دیگر تعدد بسیار زیاد کاندیداها نیز نمی‌تواند به کمکی در جهت بالا بردن مشارکت مردم در انتخابات شود زیرا ممکن انتخاب برای افرادی که قصد مشارکت در انتخابات را دارند نیز مشکل و دشوار شود زیرا بسیاری از کاندیداها دیدگاه‌هایی دارند که این دیدگاه‌ها در بسیاری از نقاط با هم مشترک است و این امر انتخاب را دشوار می‌کند.

براتی با تأکید بر اینکه مردم ما به بلوغ سیاسی خوب دست یافته‌اند، گفت: به نظر من در حال حاضر مردم به خوبی می‌توانند افرادی که تنها شعار می‌دهند را از افرادی که عمل‌گرا هستند و به‌جای وعده به دنبال حل مشکلات هستند، شناسایی کنند.

این نویسنده مشهدی بیان کرد: مردم باید توجه کنند که موفقیت یک فرد در یک قسمت خاص یا یک وزارت خانه، الزامی بر موفقیت آن فرد در پست ریاست جمهوری نیست از این رو اگر در خصوص اینکه چه کسی شایسته انتخاب است، تردید دارید حتماً تحقیقات بیشتری انجام دهید و فرد اصلح را برای اداره کشور برگزینید.

وی ضمن درخواست از رسانه‌ها جهت دعوت مردم برای حضور در انتخابات و رقم زدن صحیح آینده کشور اظهار کرد: هم‌اکنون برخی مردم به دلیل مشکلات معیشتی ایجاد شده، برای حضور در انتخابات مردد شده‌اند اما باید این را بدانند تنها با حضور در انتخابات می‌توانند فردی را به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب کنند تا مشکلات کشور را حل کند و اگر رئیس‌جمهور انتخاب‌شده دارای رأی بالایی باشد می‌تواند در تمام زمینه‌ها چانه‌زنی کند و مشکلات مردم مخصوصاً مشکلات معیشتی را حل کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1728325
ارسال نظر
نظرات