شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1400/02/07 شناسه خبر: 1728660
همزمان با سراسر کشور؛

پویش نذر خون در میهمانی خدا برگزار می شود

پویش نذر خون در میهمانی خدا برگزار می شود
مسوول بسیج مساجد و محلات استان کردستان از پویش نذر خون در میهمانی خدا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  مهدی بنده مرادی مسئول بسیج مساجد و محلات استان کردستان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، از پویش نذر خون در میهمانی خدا خبر داد و اظهار داشت: اهدای خون در ماه رمضان به دلیل روزه‌داری مردم کاهش می‌یابد که این کاهش  میابد از همین رو مشارکت و همیاری شهروندان برای اهدای خون در این ایام  امری ضروری است.

وی در ادامه گفت: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا  و نگرانی در مورد کمبود خون در استان  در ادامه طرح خیرخواهانه کمک مومنانه پویش نذر خون در میهمانی خدا برگزار می گردد.

بنده مرادی افزود: این طرح با محوریت مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج محلات در دو شهر سقز و سنندج با توجه به دارا بودن اداره انتقال خون و از تاریخ 10 اردیبهشت الی 17 اردیبهشت به اجرا در خواهد آمد .

وی عنوان داشت: کلیه بسیجیان می توانند با در دست داشتن کارت ملی و با هماهنگی حوزه مقاومت خود به پایگاه انتقال خون شهر سنندج یا سقز از ساعت 8 الی 13 صبح و 18 الی 24 عصر (شب های قدر تا سحر) به مراکز انتقال خون  مراجعه نمایند.

بنده مرادی در ادامه بیان داشت: لازم به ذکر است با توجه به هماهنگی به عمل آمده با سازمان انتقال خون و پلیس راهور بسیجیان عزیز با در دست داشتن برگه پذیرش جریمه عبور و مرور در ساعات منع تردد نخواهند شد و همچنین قانون منع تردد در شب های قدر اجرا نخواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1728660
ارسال نظر
نظرات