شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 16:46 منتشر شده در مورخ: 1400/02/07 شناسه خبر: 1728681
معاون پژوهشی آموزش و پرورش کردستان:

ثبت سفارش الکترونیکی کتاب های درسی در کردستان آغاز شد

ثبت سفارش الکترونیکی کتاب های درسی در کردستان آغاز شد
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش کردستان گفت: ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان در دوره‌های مختلف تحصیلی برای سال تحصیلی (۱۴۰۰-۱۴۰۱) به صورت الکترونیکی در استان آغاز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، نظام مرادی اظهار کرد: ثبت سفارش کتاب‌های درسی برای دانش‌آموزان تمام پایه‌های تحصیلی (به جز پایه های اول ابتدایی-  هفتم و دهم) از اواخر فروردین امسال شروع و تا ۲۲ خرداد ادامه دارد.

وی افزود: ثبت سفارش خرید برای پایه‌های اول ابتدایی، هفتم و دهم که اصولاً هر سه پایه ورودی جدید به مقطع تحصیلی محسوب می شوند از ۶ تیر آغاز و تا ۱۶ شهریور پیدا خواهد کرد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه ثبت سفارش کتاب‌های درسی دوره‌های مختلف تحصیلی فقط از طریق سامانه  www.irtextbook.irیاwww.irtextbook.com  انجام می شود، ادامه داد: کتاب‌های درسی صرفا براساس سفارشات ثبت‌شده در سامانه توزیع می‌شود.

مرادی یادآور شد: مرکز چاپ و نشر صرفاً بر اساس ثبت سفارش اقدام به چاپ می‌کند و کتاب‌های درسی برای دانش‌آموزانی که با تأخیر ثبت نام کنند چاپ نمی شود، لذا با مشکل مواجه خواهند شد.

وی بیان کرد: دانش‌آموزانی که بعد از خرید ناچار به جابجایی و تغییر مدرسه خود شوند می‌توانند از ۱۲ تیر وارد سامانه شده و مدرسه جدید را اعلام کنند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش کردستان همچنین به افزایش ۲۵ درصدی قیمت کتاب‌های امسال نسبت به سال گذشته اشاره کرد و گفت: خرید کتاب فقط از درگاه بانکی سامانه انجام خواهد شد و قیمت کتاب‌ها بر اساس پشت جلد کتاب است و دریافت هرگونه وجه اضافی ممنوع و پیگرد قانونی دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1728681
ارسال نظر
نظرات