شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:11 منتشر شده در مورخ: 1400/02/08 شناسه خبر: 1728870
نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری:

مجاهدات شهید سلیمانی؛ سند گویای سربلندی انقلاب/ ابعاد پنهان صوت منتشر شده وزیر امور خارجه باید روشن شود

مجاهدات شهید سلیمانی؛ سند گویای سربلندی انقلاب/ ابعاد پنهان صوت منتشر شده وزیر امور خارجه باید روشن شود
امان الله علیمرادی با تأکید بر اینکه مجاهدات میدانی و دیپلماسی این مرد بزرگ سند گویای کارآمدی و سربلندی انقلاب اسلامی است، گفت: ابعاد پنهان و ابهامات صوت منتشر شده وزیر امور خارجه باید برای مردم روشن شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن اشاره به صوت منتشر شده وزیر امور خارجه و بیان اظهاراتی در خصوص سپهبد شهید سلیمانی گفت: شهید سلیمانی یک شخص نیست، ایشان قهرمان ملی و اسلامی این مردم و یک مکتب است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: مکتب اخلاص، شجاعت، مدیریت هوشمندانه، اقدام سریع و به موقع، مکتب عزت‌ ملی و جلوه نصرت دین است و مجاهدات میدانی و دیپلماسی این مرد بزرگ سند گویای کارآمدی و سربلندی انقلاب اسلامی است.

وی تأکید کرد: تبیین، ترویج و حفاظت از مکتب شهید سلیمانی، مسئولیتی ملی و اسلامی بر عهده‌ همگان به ویژه دولتمردان جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین علیمرادی در پایان خاطر نشان کرد: انتظار ملت این است، آنچه در مصاحبه تازه منتشر شده از وزیر خارجه آمده است؛ جبران و ابعاد پنهان و ابهامات آن برای مردم روشن شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1728870
ارسال نظر
نظرات