شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:39 منتشر شده در مورخ: 1400/02/08 شناسه خبر: 1728952
فرماندار تربت حیدریه عنوان کرد؛

تائید صلاحیت ۸۰ داوطلب ورود به پارلمان های شهری تربت حیدریه

تائید صلاحیت ۸۰ داوطلب ورود به پارلمان های شهری تربت حیدریه
حسین شرافتی راد گفت: از مجموع ۱۲۷ داوطلب که برای ورود به پارلمان های شهری تربت حیدریه، بایگ، رباط سنگ و کدکن نام نویسی کردند صلاحیت ۸۰ نفر تائید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین شرافتی راد فرماندار تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: از مجموع 127 داوطلب که برای ورود به پارلمان های شهری تربت حیدریه، بایگ، رباط سنگ و کدکن نام نویسی کردند صلاحیت 80 نفر تائید شد. 

وی تصریح کرد: در شهر تربت حیدریه از مجموع ۹۰ کاندیدا ۱۲ نفر و در شهر کدکن از ۱۲ کاندیدا، یک نفر احراز صلاحیت نشدند و در شهرهای بایگ و رباط سنگ کاندیدایی رد صلاحیت نشد.

شرافتی راد بیان داشت: از مجموع ۹۳ نفر داوطلبانی که در هیات اجرایی تایید صلاحیت شده بودند ۱۳ نفر معادل ۱۴ درصد در هیات نظارت شهرستان صلاحیت‌شان تایید نشده‌ است.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات تربت حیدریه خاطر نشان کرد: در بررسی صلاحیت‌ها به دور از گرایشات و سلایق سیاسی و براساس مستندات موجود از مراجع استعلامی و مورد وثوق هیات نظارت، بررسی صلاحیت‌ها صورت گرفته است.

فرماندار تربت حیدریه ادامه داد: شایسته است شهروندان به تایید صلاحیت افراد اکتفا نکرده و در انتخاب کاندیدای اصلح، عواملی مانند تدین. تعهد، تجربه، تخصص، کارامدی، نیاز شهری، عملکرد گذشته، سلامت و شایستگی نامزدها را مدنظر قرار دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1728952
ارسال نظر
نظرات