شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 12:20 منتشر شده در مورخ: 1400/02/08 شناسه خبر: 1728991
نماینده مردم دامغان در مجلس:

دولت از موضع اقتدار و عزت با دنیا تعامل کند

دولت از موضع اقتدار و عزت با دنیا تعامل کند
نماینده مردم دامغان در مجلس گفت: دولت آینده تعامل و ارتباط با دنیا را از موقع اقتدار و عزت پیش ببرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر علیزاده برمی در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز، اظهار کرد: یکی از مهمترین شاخصه‌های رئیس جمهور این است که خود را نوکر مردم دانسته و با هدف باز کردن گره مشکلات آن‌ها روی کار بیاید.

وی خاطرنشان کرد: مردمی بودن، با مردم بودن و از مردم بودن البته نه در شعار که در عمل باید از ویژگی‌های رئیس جمهور منتخب باشد، همچنین او باید نگاه و امیدش را از خارج برداشته و توان خود را روی بارور و بالفعل کردن ظرفیت‌های بالقوه کشور متمرکز کند.
 
نماینده مردم دامغان در خانه ملت عنوان کرد: در دنیایی زندگی می‌کنیم که کراوات زده‌ها به راحتی آدم می‌کشند و با خلق داعش بدترین جنایات را رقم می‌زنند، هر جا جنگی به راه افتاده دستان این کراوات و ادکلن‌زده‌ها به خون مظلومان آغشته شده است.
 
علیزاده بیان کرد: البته منظور این نیست که ایران با خارج قطع ارتباط کند، مقصود آن است که مرادوات سیاسی با دیگر کشورها به استثنای رژیم صهیونیستی که آن را به رسمیت نمی‌شناسیم، از موقع اقتدار انجام شود.
 
وی ادامه داد: مذاکره با کشورها عرصه بده بستان است، بنابراین هرگونه مذاکره باید بر پایه حفظ عزت و اقتدار ملت و کشور ایران انجام شود، بنابراین دلیل حساسیت روی مذاکرات برجامی این است که دیدند مذاکره‌کنندگان کلاه گشادی بر سر مردم گذاشتند.
 
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی افزود: ما در برجام همه آن چیزهایی که پایه‌های اقتدار هسته‌ای‌مان بود را دادیم و حتی یک آبنبات هم نگرفتیم، بنابراین می‌گوییم مذاکره با دست خالی و بدون بده بستان عایدی و دستاوردی برای کشور ندارد.
 
علیزاده تصریح کرد: بر این اساس دولت سیزدهم باید در کنار تعامل با دنیا، مرادوات و مذاکرات در عرصه سیاست خارجی و روابط بین‌الملل را بر پایه اصول عزت مردم و از موضع اقتدار انجام داده و به کسی باج ندهد، به عبارت بهتر ارتباط سیاسی داشته باشد نه وابستگی سیاسی.
 
وی اظهار کرد: همچنین دولت آینده باید بخش مهمی از توان خود را روی احیا و فعال‌سازی ظرفیت‌های داخلی معطوف کرده و از منابع غنی و بیشمار موجود در کشور به نحو مطلوب برای عبور از مشکلات استفاده کند.
 
نماینده مردم دامغان در خانه ملت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را یکی از اولویت‌‎های کالری دولت سیزدهم برشمرد و گفت: مسوولان نوکری مردم را برای خود نعمت و غنیمت شمرده و تنها برای حل مشکلات آن‌ها تلاش کنند.
 
انتهای پیام/*
https://www.dana.ir/1728991
ارسال نظر
نظرات