شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1400/02/08 شناسه خبر: 1729015
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد؛

توزیع کمک های مومنانه به ارزش بیش از ۲۲ میلیارد تومان در استان کرمان

توزیع کمک های مومنانه به ارزش بیش از ۲۲ میلیارد تومان در استان کرمان
حسین معروفی گفت: در دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در روز میلاد امام حسن علیه السلام، جمع کل خدمات ارائه شده توسط قرارگاه خدمات اجتماعی جبهه انقلاب اسلامی ۲۲ میلیارد و ۱۶۵ میلیون تومان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ سردار حسین معروفی صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام(ره) و مرد میدان جبهه اسلام و الگوی عملی انقلاب اسلامی سپهبد شهید سلیمانی و تبریک میلاد امام حسن علیه السلام گفت: در قالب قرارگاه خدمات اجتماعی جبهه انقلاب اسلامی در سال ۱۴۰۰، دومین مرحله از کمک مؤمنانه را به صورت قرارگاهی با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی، کمیته امداد امام (ره)، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، آستان قدس رضوی، نیروی انتظامی، بانک رسالت، قرارگاه خاتم الاوصیا، بسیج و سپاه به صورت مشترک و هماهنگ در استان کرمان برگزار می شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: امروز به فضل الهی و توجه ائمه علیه السلام، این قرارگاه موفق شده است که با همکاری مشترک مجموعه های یاد شده، ۷۵ هزار بسته معیشتی به ارزش تقریبی هر بسته ۲۷۳ هزار تومان شامل، برنج، رب گوجه فرنگی، ماکارونی، حبوبات و در مجموع به ارزش ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با جامعه هدف شناسایی شده و با اولویت افراد آسیب دیده از کرونا در سراسر استان توزیع خواهد شد.

این مقام مسئول بیان کرد: علاوه بر بسته های یاد شده هزار و ۵۰۰ بسته گوشت به قیمت هر بسته ۱۵۰ هزار تومان و در مجموع ۲۲۵ میلیون تومان توزیع خواهد شد و همچنین به مناسبت میلاد امام حسن علیه السلام ۱۲۰ هزار پرس غذای گرم در سراسر استان به ارزش یک میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان توزیع می شود.

وی با اشاره به اینکه جمع کل خدمات ارائه شده در قرارگاه خدمات اجتماعی جبهه انقلاب اسلامی ۲۲ میلیارد و ۱۶۵ میلیون تومان خواهد بود، عنوان کرد: در ماه مبارک رمضان سه مرحله رزمایش کمک مؤمنانه برگزار می شود که امروز اولین مرحله، لیالی قدر دومین و عید سعید فطر سومین مرحله برگزار خواهد شد.

سردار معروفی ابراز کرد: این حرکت به صورت قرارگاهی کار بسیار ارزشمندی است و استان کرمان جزء استان هایی است که منحصر به فرد در زمینه قرارگاهی فعالیت می کند و امیدواریم خداوند این توفیق را دهد که پس از ماه مبارک رمضان در ادامه فعالیت های مؤمنانه موضوعات را دنبال کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه فعالیت قرارگاه خدمات اجتماعی جبهه انقلاب اسلامی صرفا در عرصه کمک های مؤمنانه نیست، اظهار کرد: مسئله آب استان و تأمین آب روستایی را به طور ویژه در دستور کار خود قرار داده ایم و در این راستا با کمیته امداد امام (ره)، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، بنیاد مستضعفان، خیرین و دولت رایزنی کرده ایم که بخشی از آن را در سوم خرداد ماه افتتاح خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه برای تأمین آب استان اطلسی را تهیه کرده ایم که کدام مناطق باید کار انجام شود، تصریح کرد: آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را در لیالی قدر و عید سعید فطر خواهیم داشت؛ همچنین ساخت، تعمیر و تأمین مسکن به صورت قرارگاهی مد نظر است.

وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال خرد با کمک و همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)، ازدواج آسان و تأمین جهیزیه را در دستور کار قرار داریم، خاطر نشان کرد: در حوزه فرهنگی نیز ورود خواهیم کرد چرا که امروز دشمن با یک عملیات سنگین در برابر ملت ما قرار گرفته است و بنابراین ما باید در کنار خدمات اجتماعی، مراقب حرکات دشمن در حوزه فضای مجازی و سایبر در زمینه مسائل اجتماعی و فرهنگی باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1729015
ارسال نظر
نظرات