شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 19:42 منتشر شده در مورخ: 1400/02/08 شناسه خبر: 1729161
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور:

طرح «شهید کریمی» جلوه ای از تسهیل گری در رفع موانع تولید است/رفع مشکلات ۶۵۰ واحد تولیدی کشور توسط بسیج

طرح «شهید کریمی» جلوه ای از تسهیل گری در رفع موانع تولید است/رفع مشکلات ۶۵۰ واحد تولیدی کشور توسط بسیج
سردار رعیتی گفت: امروز طرح شهید کریمی جلوه ای از تسهیل گری بسیج در رفع موانع تولید است که می تواند امید آفرینی در جامعه را تقویت و توسعه دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سردار رعیتی رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور عصر امروز در آئین تسهیل گری بسیج در رفع موانع تولید(طرح شهید کریمی) که در شرکت فنرسازی خاور شهر صنعتی کاوه شهرستان ساوه با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، گفت: شعار راهبردی حضرت امام(ره) مبنی بر استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی امروز بعد از گذشت ۴۲ سال از انقلاب اسلامی در بسیاری از عرصه ها محقق شده اما در حوزه اقتصادی باوجود توطئه های دشمن هنوز به طور کامل محقق نشده است که باید برای آن تلاش کرد.

رعیتی اظهار کرد: امروز ایران اسلامی به واسطه شرایط بسیار خوب آن ظرفیت های بسیاری در حوزه تولید دارد که اگر فعال شوند قطعا تحریم ها و توطئه های دشمنان بی اثر خواهد شد.

وی ادامه داد: در طول ۴۲ سال گذشته با بسیج مردمی که در بسیاری از عرصه ها اتفاق افتاد توطئه ها و اهداف دشمنان علیه ملت و جامعه با شکست های سنگین مواجه شد و امروز نیاز است بسیج مردمی در حوزه تولید اتفاق بیفتد.

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور بیان کرد: قرارگاه جهش تولید در بسیج از سال گذشته راه اندازی شده که در بسیاری از عرصه ها به عنوان یار کمکی واحدهای تولیدی نقش آفرینی می کند.

رعیتی با اشاره به اینکه امید آفرینی در حوزه تولید یک ضرورت مهم است که باید برای ایجاد آن همه تلاش را پای کار بیاوریم افزود: با تلاش های صورت گرفته بسیج، در حوزه لوازم خانگی امروز بیش از ۷۰ درصد لوازم خانگی در داخل تولید می شود و بیش از ۱۰ هزار شغل برای تحقق این ۷۰ درصد ایجاد شده است.

وی ادامه داد: وجود ۸۵۰ شهرک صنعتی و ۹۰ هزار واحد صنعتی در کشور که در عرصه های مختلف فعالیت می کنند یک ظرفیت بسیار عظیم برای خودکفایی همه جانبه است که باید مورد توجه باشد.

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: امروز بیش از ۱۵ کشور نیازمند تولید، فناوری و توانمندی جوانان ایران است که به عنوان یک ظرفیت عظیم صادراتی می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.

وی اضافه کرد: طرح شهید کریمی با کمک نخبگان اقتصادی و فعالین تولیدی در راستای تسهیل گری بسیج با همت بسیج کارگری اجرا می شود که به دنبال وفاق و هم افزایی در همه عرصه های تولیدی است.

رعیتی افزود: امروز طرح شهید کریمی جلوه ای از تسهیل گری بسیج در رفع موانع تولید است که می تواند امید آفرینی در جامعه را تقویت و توسعه دهد.

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور اظهار کرد: در سال ۹۹ با همت قرارگاه جهش تولید مشکلات ۶۵۰ واحد تولیدی کلان که مشکلات تولیدی متعدد داشتند حل شد و موانع آنها توسط بسیج رفع شد و این مسئله موجب امیدآفرینی خوبی در جامعه شد که در سالجاری سیاست ها در راستای رفع موانع تولید با قوت ادامه می یابد تا بتوانیم موانع را به حداقل برسانیم.

وی بیان کرد: همچنین طرح شهید برونسی به همت بسیج کارگری برای ارتقاب همه جانبه کیفی و کمی واحدهای تولیدی با قوت اجرا خواهند شد.

رعیتی خاطرنشان کرد: یکی از وفادارترین اقشار جامعه کارگران هستند که در همه صحنه های انقلاب با حضور به موقع خود وفاداری خود را به نظام اسلامی و ارزش هلی انقلاب ثابت کرده اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1729161
ارسال نظر
نظرات