شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 20:00 منتشر شده در مورخ: 1400/02/08 شناسه خبر: 1729170
همزمان با سالروز میلاد امام حسن(ع) برگزار شد؛

جشن "احسان رمضان" در اردبیل+عکس

جشن "احسان رمضان" در اردبیل+عکس
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از برگزاری جشن "احسان رمضان" در اردبیل خبرداد و گفت: همزمان با سالروز میلاد امام حسن(ع) در کنار اهدای ۵۰ سری جهیزیه به زوج های جوان، ۹هزار بسته معیشتی نیز در استان اردبیل توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی افتخاری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در گفتگو باسبلان ما ، از برگزارش جشن احسان رمضان همزمان با سالروز میلاد امام حسن مجتبی(ع) در اردبیل خبرداد و گفت: این جشن که با حضور آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل و جمعی از مدیران کل و روسای ادارات اردبیل در مصلی اردبیل برگزار شد،۵۰ سری جهیزیه به زوج های جوان و کم برخوردار اهدا شد.

 
وی از توزیع ۹هزار بسته معیشتی در این ایام نیز خبرداد و گفت: ایجاد ۲۰۰۰ شغل جدید ، اجرای ٧٠٠طرح خرد، ساخت ١٠٠٠ واحد مسکن ملی، آزادی ٣۴ زندانی ، تقبل هزینه های درمانی ۱۵۰ بیمار سرطانی، نابارور و کودک ناشنوا از جمله اقدامات ستاداجرایی فرمان امام طی یکسال گذشته است.

قرائت قرآن کریم، اجرای گروه سرود الهادی اردبیل و سخنرانی آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان  و امام جمعه اردبیل از جمله برنامه های این مراسم در اردبیل بود.

 

 

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1729170
ارسال نظر
نظرات