شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1400/02/09 شناسه خبر: 1729283
سخنگوی هیات نظارت استان خراسان رضوی خبر داد

رقابت ۹۲ نفر برای ۹ کرسی شورای شهر نیشابور

رقابت ۹۲ نفر برای ۹ کرسی شورای شهر نیشابور
ارکانی گفت: در حال حاضر ۹۲ نامزد شورای شهر نیشابور تأیید صلاحیت شده‌اند و برای ۹ کرسی شورای شهر نیشابور با هم رقابت می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احسان ارکانی، سخنگوی هیات نظارت استان خراسان رضوی در گفت‌وگو با صبح توس در رابطه با تعداد افراد تأیید صلاحیت شده در نیشابور گفت: در بین ۱۰۹ نفر نامزد ثبت‌نام کرده در شورای اسلامی شهر نیشابور ۱۲ نفر در مرحله هیئت نظارت و پنج نفر از کاندیداها در مرحله هیئت اجرایی شهرستان رد صلاحیت شده‌اند و در حال حاضر ۹۲ نفر از نامزدها نیز تأیید صلاحیت شده‌اند.

وی افزود: کاندیداهایی که رد شده‌اند می‌توانند به هیات نظارت استان و سپس به هیات نظارت مرکزی اعتراض کنند.

این نماینده نیشابور بزرگ در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به هیات‌های نظارت کلیه شهرستان‌های استان خراسان رضوی تأکید شده است که در بررسی صلاحیت‌ها دقت نمایند تا دیدگاه‌ها و گرایش‌های سیاسی افراد تأثیری در نتایج صلاحیت‌ها نداشته باشد و صرفاً استعلام از مراجع رسمی به همراه مستندات مکتوب انجام شود.

همچنین محمد اسماعیل نصرآبادی رئیس ستاد انتخابات شهرستان نیشابور در این رابطه گفت: از تعداد ۱۷۴ داوطلب ثبت‌نام کننده در انتخابات شورای شهر شهرهای شهرستان نیشابور ۲۴ نفر انصراف دادند و صلاحیت ۹ نفر در هیئت اجرایی و ۱۹ نفر در هیئت نظارت تأیید نشده است.

وی تصریح کرد: از تعداد کل داوطلبان عضویت در شوراهای شهر که ۱۲۲ نفر هستند صلاحیت ۹۲ نفر در نیشابور، ۱۱ نفر بار، ۱۲ نفر عشق‌آباد و هفت نفر در چکنه مورد تأیید قرار گرفت.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان نیشابور تأکید کرد: داوطلبان رد صلاحیت شده می‌توانند از امروز به مدت چهار روز، اعتراض خود را به هیئت نظارت استان اعلام نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1729283
ارسال نظر
نظرات