شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:45 منتشر شده در مورخ: 1400/02/09 شناسه خبر: 1729353
مدیر شبکه بهداشت و درمان خبر داد؛

۱۵ مورد بستری و ۹۸ قرنطینه خانگی در خلیل‌آباد/ ۲ نفر طی یک هفته براثر کرونا جان باختند

۱۵ مورد بستری و ۹۸ قرنطینه خانگی در خلیل‌آباد/ ۲ نفر طی یک هفته براثر کرونا جان باختند
هاشمی با بیان اینکه طی یک هفته گذشته ۲ نفر از براثر کرونا در خلیل‌آباد جان باختند، گفت: اکنون تعداد ۱۵ مورد بستری داریم که از این تعداد ۵ مورد مثبت هستند همچنین ۹۸ مورد قرنطینه خانگی در شهرستان وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ سید محمد هاشمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان خلیل‌آباد  ظهر امروز در نشست چهل و هشتمین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان که با حضور اعضای ستاد در سالن اجتماعات شبکه برگزار شد، با اشاره به گزارشی از وضعیت موجود شهرستان در خصوص کرونا اظهار داشت: اکنون تعداد ۱۵ مورد بستری داریم که از این تعداد ۵ مورد مثبت هستند همچنین ۹۸ مورد قرنطینه خانگی در شهرستان وجود دارد.

وی با بیان اینکه طی یک هفته گذشته 2 نفر از براثر کرونا در خلیل‌آباد جان باختند، خاطرنشان کرد: خانواده‌ها بایستی رعایت از دورهمی‌های خانوادگی جلوگیری کنند و رعایت مسائل بهداشتی را با جدیت دنبال کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان با تأکید بر اینکه جهش کرونا در این موج جهشی‌تر و خطرناک‌تر از قبل است، تصریح کرد: تنها باید مردم خود همکاری کنند تا از شیوع بیشتر این ویروس در شهرستان جلوگیری شود.

 

آمار بستری در چند روز گذشته روند افزایشی داشته است

ابراهیم قاسم‌پور، فرماندار خلیل‌آباد ضمن تقدیر از همه مردم شریف شهرستان به‌خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، اذعان کرد: هنوز محدودیت‌ها بر اساس برنامه‌های ستاد کرونا به قوت خود باقی است و آموزش‌ها توسط همه دستگاه باید انجام شود.

وی با بیان اینکه آمار بستری‌ها در چند روز گذشته افزایشی بوده و اگر این روند ادامه یابد به‌یک‌باره شهرستان به وضعیت قرمز تبدیل می‌شود، عنوان کرد: بر اساس گزارش‌های موجود در این ماه تعداد دو فوتی در شهرستان به دلیل کرونا داشتیم و این هم زنگ خطری است برای شهرستان چون از بهمن‌ماه فوتی نداشتیم.

فرماندار خلیل‌آباد همچنین با تأکید بر اینکه دستورالعمل برگزاری شب‌های احیاء متعاقباً اعلام می‌شود، تشریح کرد: نگاه ما به این است که باید پروتکل‌های بهداشتی توسط همه رعایت شود همچنین نظارت‌ها باید تشدید شود و دستگاه‌ها به‌طورجدی این نظارت‌ها را انجام دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1729353
ارسال نظر
نظرات