شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:07 منتشر شده در مورخ: 1400/02/11 شناسه خبر: 1729594
تداوم مواسات در سنگر تولید؛

توزیع ۸۱۵ بسته معیشتی به همت بسیج کارگری در سیستان وبلوچستان

توزیع ۸۱۵ بسته معیشتی به همت بسیج کارگری در سیستان وبلوچستان
مدیر سازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان گفت: ۸۱۵ بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به‌همت سازمان بسیج کارگری سپاه سلمان در اقصی نقاط سیستان وبلوچستان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد قورزایی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه کارگران میدان دار عرصه اقتصادی و شکست تحریم های ناجوانمردانه دشمنان هستند، بیان کرد: این قشر از جامعه زحمتکش ترین افراد بوده به گونه ای که در دفاع مقدس در دو جبهه اقتصادی و خط مقدم جبهه ها حضور گسترده و نقش موثری داشتند.

وی افزود: اکنون نیز کارگران با پویایی چرخ کارخانجات در میدان مبارزه اقتصادی با دشمنان قرار داشته ونقشه شوم استکبار در راس آنها آمریکا مبنی بر اعمال فشارهای اقتصادی و تحریم ها، را با تفکر بسیجی و روحیه جهادی خنثی کرده اند.

این مقام مسئول با بیان اینکه کارگران محرک اصلی گردش چرخ اقتصادی به شمار می روند، ادامه داد: این افراد دیروز در جبهه رودررو با دشمن و امروزدر خط تولید همچنان پای دفاع از آرمان ها و ارزش های اسلامی و انقلابی ایستاده و نقش موثری در گردش تولید ملی دارند، امید که مسئولان امر با حمایت از آنان و رفع موانع تولید در این نبرد یاریگر کارگران باشند.

 وی در بخش دیگر سخنان خود اذعان کرد: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا که به علت قدرت سرایت بیماری کسب و کارها تعطیل شد، کارگران با رعایت پروتکل ها و اجرای دستورالعمل های بهداشتی با کادر درمان همکاری کرده و در رزمایش کمک های مومنانه خوش درخشیدند.

قورزایی گفت: اجرای طرح شیفت ایثار توسط کارگران در واحدهای تولیدی و کارخانجات استان یکی از اقدامات این قشر زحمتکش برای پیوستن به رزمایش کمک های مومنامنه بوده است.

وی اضافه کرد: در این راستا از ابتدای سال تاکنون به همت بسیج کارگری و کارخانجات استان و همکاری سازمان های وابسته، تعداد ۸۱۵ بسته معیشتی به ارزش ۴۰۰ الی ۷۰۰ هزار تومان در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا توزیع شده است و این اقدام خداپسندانه همچنان تداوم دارد.

مدیر سازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان خاطر نشان کرد: در ابتدای جنگ تحمیلی حتی توان تولید سیم خاردار را نداشتیم و دشمن ما نیز آنها را تحریم کرده بود اما امروز به برکت نظام و انقلاب و همچنین مجاهدت های شهدا و ایثارگران و به مدد توان بالای علمی جوانان به قله‌های افتخاری از دانش و خوداتکایی رسیده‌ایم که دشمن را به هراس و لرزه انداخته است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1729594
ارسال نظر
نظرات