شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1400/02/11 شناسه خبر: 1729768
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

کشف یک تن مواد مخدر در عملیات مسلحانه پلیس سراوان با قاچاقچیان/۲۲ هزار لیتر هیدروکربن خارج از عرضه توزیع کشف شد

کشف یک تن مواد مخدر در عملیات مسلحانه پلیس سراوان با قاچاقچیان/۲۲ هزار لیتر هیدروکربن خارج از عرضه توزیع کشف شد
سردار احمد طاهری از کشف یک تن مواد مخدر در عملیات مسلحانه پلیس سراوان با قاچاقچیان و همچنین ۲۲ هزار لیتر هیدروکربن خارج از عرضه توزیع در جنوب شرق کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: روز گذشته در عملیات تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان "سراوان"، طی یک درگیری سنگین مسلحانه با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر، در محور سراوان - خاش یک تن و چهل و هشت کیلو گرم تریاک کشف شد.

وی با بیان این که در این درگیری سنگین و مسلحانه قاچاقچیان تاب تحمل در برابر تکاوران اننتظامی استان را نداشتند، ادامه داد: ماموران موفق به توقیف یک دستگاه تویوتا و یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵، دستگیری ۲ تن از قاچاقچیان و کشف ۲ قبضه سلاح جنگی و مقادیری مهمات جنگی شدند.

طاهری با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق مواد مخدر گفت: ماموران نیروی انتظامی استان با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق مواد مخدر حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با این پدیده شوم و خانمان سوز از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.

وی گفت: در راستای طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا و ارز و همچنین به منظور جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس امنیت اقتصادی استان موفق به توقیف یک دستگاه تانکر سوخت با مشتقات نفتی قاچاق و خارج از عرضه توزیع شدند.

این مقام ارشد نظامی افزود: در این رابطه در بازرسی از تانکر سوخت کش مقدار ۲۲ هزار و چهارصد و سی لیتر هیدروکربن خارج از عرضه توزیع کشف و یک نفر متخلف شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1729768
ارسال نظر
نظرات