شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 18:38 منتشر شده در مورخ: 1400/02/11 شناسه خبر: 1729888
رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی:

کارگران به عنوان ستون فقرات تولید سهم به سزایی در موفقیت های اقتصادی دارند

کارگران به عنوان ستون فقرات تولید سهم به سزایی در موفقیت های اقتصادی دارند
موسوی گفت:کارگران به عنوان ستون فقرات تولید سهم به سزایی در موفقیت های اقتصادی دارند و استان مرکزی با وجود قطب صنعتی پایین ترین نرخ تورم را دارد که این با هم افزایی ها و انسجام همه جانبه درون استان به دست آمده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ حجت‌الاسلام سید عبدالمهدی موسوی رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی عصر امروز در بازدید از شهرک صنعتی حاجی آباد اراک و در جمع کارگران به مناسبت هفته کارگر گفت: چند سالی است که بر مبنای نگاه هوشمندانه و حکیمانیه مقام معظم رهبری دارند شعار و راهبرد سال را ایشان با محوریت اقتصاد و تولید نامگذاری می کنند.

وی افزود: انتخاب شعار سال توسط مقام معظم رهبری به این معناست که نظام اسلامی باید بر این مبنا حرکت کند و علاوه بر اینکه اقتصاد خود را مقاوم کند بتواند بر روی پای خود بایستد و در نهایت نقایص و مشکلات معیشتی مردم برطرف شود.

 رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی اظهار کرد: در سال ۹۹ استان مرکزی در حوزه اقتصاد حرکت های خوبی انجام داد و اگرچه بیانات ایشان به طور کامل محقق نشد اما با تلاش های همه جانبه دستگاه ها سالی نسبتا موفق پشت سرگذاشتیم.

وی بیان کرد: آنچیزی که مد نظر مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مردم گشایش اقتصادی را در زندگی و معیشت خود احساس کنند و تبلور داشته باشد بحث تورمدر استان مرکری بود که خوشبختانه طبق آمار رسمی استان مرکزی کمترین میزان تورم را داشته است.

موسوی گفت: نظارت جدی بر تولید و عرضه کالا توسط دستگاه قضایی و دستگاه های اجرایی همواره انجام شده و این نظارت ها موجب رقم خوردن موفقیت ها شد.

وی ادامه داد: به مناسبت هفته کار و کارگر بر خود وظیفه دانستیم در جمع کارگران زحمتکش استان حضور پیدا کنیم و بنا داریم در سال جدید حمایت های لازم از کار،کارگر و تولید با قدرت ادامه دهیم.

 رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی اضافه کرد: دستگاه قضایی اراده و انگیزه لازم برای حمایت های همه جانبه در راستای اجرایی شدن شعار سال را دارد و بنا داریم از همه ظرفیت ها در راستای برطرف کردن موانع به کارگیری کنیم.

وی خاطر نشان کرد: کارگران به عنوان ستون فقرات تولید سهم به سزایی از موفقیت های اقتصادی دارند و استان مرکزی با وجود قطب صنعتی پایین ترین نرخ تورم را دارد که این با هم افزایی ها و انسجام همه جانبه درون استان به دست آمده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1729888
ارسال نظر
نظرات