شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:05 منتشر شده در مورخ: 1400/02/12 شناسه خبر: 1729964
سرانجام وعده ها به کجا خواهد رسید؛

آیا روبان افتتاح تالار مرکزی شهر کرمان در پایان دولت دوازدهم چیده می شود؟

آیا روبان افتتاح تالار مرکزی شهر کرمان در پایان دولت دوازدهم چیده می شود؟
محمدرضا علیزاده گفت: معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح تالار مرکزی شهر کرمان که یک پروژه ملی را تا پایان خرداد ماه و در دستور کار این دولت تعیین کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا علیزاده در گفتگو با راه آرمان؛ در خصوص آخرین وضعیت ساختمان تالار مرکزی شهر کرمان گفت: اخیرا معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به پنج استان و از جمله کرمان ابلاغ کرده است که افتتاح تالارهای مرکزی در دستور کار در همین دولت قرار گیرند.

مدیر کل سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با بیان اینکه پایان خرداد ماه به عنوان تاریخ افتتاح تعیین شده است که به نظر می رسد این تاریخ ضرب الاجل باشد و احتمالا این تاریخ تغییر کند، عنوان کرد: تالار مرکزی شهر کرمان دارای پیشرفت فیزیکی ۹۷.۵ تا ۹۸ درصد است و کارگاه ها فعال هستند و اکثر انشعابات وصل شده اند.

وی افزود: نازک کاری و محوطه سازی در حال انجام است و تنها سالن همایش های تالار مرکزی آماده است؛ سالن تئاتر ظرف یک ماه آینده و سالن موسیقی تا دو الی سه ماه آینده به اتمام می رسد که البته تجهیزات این سالن خریداری شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: اخیرا نیز از سوی استاندار با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مکاتباتی انجام شده است تا منابع مورد نیاز این پروژه ملی تأمین شود، بنابراین امیدواریم با توجه به اقدامات انجام شده و اولویتی که وزارت خانه برای افتتاح تعیین کرده است، شاهد افتتاح این پروژه در همین دولت باشیم.

به گزارش راه آرمان؛ ساخت تالار مرکزی شهر کرمان از سال ۱۳۸۸ کلید خورده است. پروژه ای که از آن به عنوان مجموعه‌ای با عملکرد اصلی فرهنگی یاد می شود و بر اساس تعریف بیان شده در این پروژه در این تالار، آینده‌نگری مهم‌ترین هدایت‌کننده طرح به شمار می‌رود. تالار مرکزی کرمان جزء پروژه های مدت دار محسوب می شود که با گذشت دوازده سال است از آغاز به ساخت آن، هنوز به اتمام نرسیده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1729964
ارسال نظر
نظرات