شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:20 منتشر شده در مورخ: 1400/02/12 شناسه خبر: 1729972
رئیس جهادکشاورزی استان زنجان:

حل مشکلات واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی استان زنجان در دستور کار قرار گرفت

حل مشکلات واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی استان زنجان در دستور کار قرار گرفت
تاراسی رئیس جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به ظرفیت‌های استان در حوزه کشاورزی گفت: به منظور استفاده از این ظرفیت‌ها حل مشکلات واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد تاراسی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه استان زنجان در حوزه کشاورزی ظرفیت‌ها بسیار خوبی دارد که می‌تواند برای استان ارز آوری داشته باشد اظهار کرد: استان زنجان در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی یکی از استان های پیشرو و موفق کشور است.

وی با بیان اینکه ۵۰ درصد محصولات کشاورزی تولیدی استان در داخل فرآوری می‌شود تصریح کرد: این نشان می‌دهد استان زنجان در حوزه صنایع تبدیلی ظرفیت‌های بسیار زیادی دارد.

رئیس جهادکشاورزی استان زنجان ابراز کرد: در حوزه کشاورزی واحدهای بسته بندی و صنایع تبدیلی زیادی فعالیت می‌کنند که در اشتغال استان بسیار تاثیر گذار است.

وی عنوان کرد: تا به امروز سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در راستای صنایع تبدیلی و بسته بندی ۱۸۰ پروانه بهره برداری صادر کرده است.

تاراسی با بیان اینکه امسال در راستای شعار سال حمایت از واحدهای فرآوری در حوزه کشاورزی در اولویت قرار دارد اظهار داشت: امسال چندین واحد فرآوری از جمله سردخانه و واحد بسته بندی در حوزه کشاورزی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه واحدهای تعطیل شده در حوزه جهادکشاورزی امسال شناسایی می‌شوند خاطر نشان کرد: امسال برگرداندن واحدهای راکد حوزه کشاورزی به چرخه تولید به جد پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1729972
ارسال نظر
نظرات