شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:06 منتشر شده در مورخ: 1400/02/12 شناسه خبر: 1729980
مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان خبر داد؛

برقداری خط ۶۳ کیلو ولت زاهدان - میرجاوه پس از تعویض تیرهای شکسته

برقداری خط ۶۳ کیلو ولت زاهدان - میرجاوه پس از تعویض تیرهای شکسته
علیرضا پرنده مطلق گفت: خط ۶۳ کیلو ولت زاهدان - میرجاوه روز گذشته پس از تعویض تیرهای شکسته برقدار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا پرنده مطلق، مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در پی بروز طوفان شدید در منطقه زاهدان در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه و سقوط دو تیر سیمانی در خط ۶۳ کیلو‌ولت زاهدان - میرجاوه برق همه مناطق میرجاوه قطع شد.

وی ادامه داد: در این حادثه و با توجه به زمانبر بودن رفع کامل مشکل و برای جلوگیری از طولانی شدن زمان بی برقی مردم منطقه با تلاش و نظارت همکاران بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان با مهار هادیهای خط خاموشی پیش آمده به طور کامل رفع و خط برقدار شد.

این مقام مسئول اظهار کرد: در این بین و پس از آماده سازی تمامی شرایط جایگزینی تیرهای شکسته، روز گذشته و با به کارگیری همه امکانات موجود در کمترین زمان ممکن رفع مشکل به طور کامل انجام و خط برقدار شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان عنوان کرد: بنده با حضور در محل حادثه از نزدیک بر روند اجرای عملیات نظارت و بر انجام عملیات در کمترین زمان با استفاده از همه امکانات تاکید کرده ام.

پرنده مطلق با بیان اینکه برآورد خسارت اولیه این حادثه حدود یک میلیارد ریال است تصریح کرد: شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان در سال گذشته پروژه احداث خط ۲۳۰ کیلو‌ولت زاهدان -میرجاوه را به صورت دکل آغاز کرد.

وی بیان کرد: امید است با اتمام این خط در سال جاری، برق منطقه میرجاوه از بالاترین درجه پایداری برخودار شود و بروز طوفان و بارندگی هیچ خللی در تامین برق این منطقه بسیار مهم ایجاد نکند.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1729980
ارسال نظر
نظرات