شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:12 منتشر شده در مورخ: 1400/02/12 شناسه خبر: 1730119
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی:

برنامه ریزی برای جذب ۵۰۰۰ حامی ایتام استان مرکزی در ماه مبارک رمضان است

برنامه ریزی برای جذب ۵۰۰۰ حامی ایتام استان مرکزی در ماه مبارک رمضان است
مومنی گفت: تاپایان ماه مبارک رمضان پویش " ایران مهربان در سطح استان مرکزی" اجرایی می شود و جذب ۵۰۰۰ حامی جدید و رساندن حامیان به تعداد ۳۵ هزار حامی از برنامه های کمیته امداد استان مرکزی در ماه مبارک رمضان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید مومنی مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی ئر گفتگو با دیار آفتاب، گفت: رزمایش "ایران همدل-اطعام مهدوی" همزمان با ماه مبارک رمضان در استان مرکزی در حال اجرا است.

مومنی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۰ هزار حامی حمایت از ۶۲۰۰ یتیم و خانواده محسنین را عهده دار هستند اظهار کرد: به طور میانگین ۴۶۰ هزار تومان توسط حامیان به حساب ایتام واریز می شود؛کمیته امداد استان مرکزی رتبه دوم را در پویش" ایران مهربان" را کسب کرد.

وی ادامه داد: تاپایان ماه مبارک رمضان پویش " ایران مهربان در سطح استان مرکزی" اجرایی می شود و جذب ۵۰۰۰ حامی جدید و رساندن حامیان به تعداد ۳۵ هزار حامی از برنامه های کمیته امداد استان مرکزی در ماه مبارک رمضان است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ره استان مرکزی بیان کرد: امسال بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی نام گذاری شده است و از اولویت های این نهاد در سال جاری کمک به رفع موانع اشتغال مددجویان و پشتیبانی و حمایت از آنها در مسیر توانمندسازی است.

وی اضافه کرد: اساس و شالوده کمیته امداد اقدامات فرهنگی است و اقدامات فرهنگی بستر ساز توانمندی مددجویان تحت حمایت است.

وی خاطرنشان کرد: ساخت سه هزار واحد مسکونی (دو هزار واحد توسط بنیاد مسکن برای نیازمندان) و هزار واحد مسکونی مددجویی که در سال گذشته آغاز شد در حال انجام است ؛ در سال گذشته تعداد ۱۲۹ خانوار با بیش از سه فرزند یتیم شناسایی و صاحب خانه شدند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1730119
ارسال نظر
نظرات