شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1400/02/12 شناسه خبر: 1730213
به دنبال انتشار مطلبی پیرامون خسارت به یکی از پروژه‌های شهری بررسی شد؛

تکذیب آبگرفتگی شدید در پروژه تازه احداث پارکینگ آزادی مشهد

تکذیب آبگرفتگی شدید در پروژه تازه احداث پارکینگ آزادی مشهد
به دنبال انتشار مطلبی پیرامون خسارت میلیونی بارندگی اخیر مشهد به پارکینگ آزادی و آبگرفتگی شدید در این پروژه، این مطلب توسط سخنگوی معاونت عمران و حمل و نقل و ترافیک شهرداری تکذیب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ چندی پیش یکی از کاربران فضای مجازی با انتشار مطلبی مدعی شد به دنبال بارندگی اخیر در مشهد پروژه تازه احداث پارکینگ آزادی دچار آبگرفتگی شده و خسارت میلیونی به آن وارد شده است از این رو مجید بخت آزما، سخنگوی معاونت عمران و حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد در گفت و گو با صبح توس پیرامون انتشار این مطلب، اظهار کرد: پروژه پارکینگ آزادی به دلیل اینکه یک پارکینگ رو باز است و در زیر زمین قرار دارد، آبگرفتگی در زمان بارندگی یک موضوع اجتناب ناپذیر است.

وی ضمن دروغ خواندن ادعایی مبنی بر باقی ماندن پنج روزه آب باران در پارکینگ طبقاتی آزادی، افزود: تنها بارندگی شدید پس از افتتاح این پروژه پنج شنبه گذشته رخ داد که با این اوصاف حداکثر 36 ساعت از وقوع آن بارندگی می گذرد لذا ادعای ماندن پنج روزه آب باران در پارکینگ طبقاتی آزادی به طور کل رد می شود.

بخت آزما تصریح کرد: عده ای افراد خاص با نیت های مختلف به دنبال زیر سوال بردن زحمات چندین ساله شهرداری هستند لذا از مردم درخواست داریم به هیچ وجه به این شایعات گوش ندهند.

سخنگوی معاونت عمران و حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: پارکینگ آزادی مشهد اولین پارینگ هوشمند زیر سطحی کشور است و زحمات فراوانی برای آن کشیده شده است و مردم می توانند به صورت آنلاین جای پارک رزو کنند و از خدمات این پارکینگ استفاده کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1730213
ارسال نظر
نظرات