شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 19:43 منتشر شده در مورخ: 1400/02/12 شناسه خبر: 1730244
فرمانده سپاه روح الله:

شهید سلیمانی نماد «مامی توانیم» بود/سردار دل ها بزرگترین معلم دنیا بود

شهید سلیمانی نماد «مامی توانیم» بود/سردار دل ها بزرگترین معلم دنیا بود
سردار کریمی گفت: شهید سلیمانی نماد «مامی توانیم» بود و با همین روحیه توانست بسیاری از توطئه ها را شکست دهد و در واقع نشان داد با روحیه ولایتمداری و انقلابی میتوان در برابر ابرقدرت ها ایستادگی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله عصر امروز در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت استان مرکزی گفت: شهید سلیمانی پرورش یافته مکتب امام حسین(ع) و عاشورا بود که با تاسی از تفکر و نهضت امام خمینی(ره) و پیروی از ولایت فقیه توانست افتخارات زیادی برای جهان اسلام کسب کند.

وی افزود: شهید سلیمانی مرد میدان در همه صحنه ها بود و در حیات با برکت خود علاوه بر اینکه در میدان های نظامی و دفاعی موفقیت کسب کرد همچنین در میدان های خدمت رسانی، مردم داری و دفاع از مظلومین پیشتاز بود.

کریمی اظهار کرد: شهید سلیمانی تجسم تحقق اراده ملت مسلمان ایران در همه صحنه ها بود و در طول حیات با برکت همواره برای ملت ایران و نظام اسلامی عزت، اقتدار و سربلندی کسب میکرد.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی بزرگترین معلم دنیا بود که به همه درس شجاعت، غیرت، مردانگی و مقاومت داد،گفت: امروز شناخت و تبیین راه و مکتب شهید سلیمانی برای نسل جوان یک ضرورت است و شهید سلیمانی بهترین الگو برای اقشار مختلف جامعه است و امروز ملت ایران و سایر ملت های مسلمان باید قهرمان واقعی نسل خود را بیشتر بشناسند.

فرمانده سپاه روح الله افزود: تربیت و پرورش نسل های جدید با تاسی از مکتب شهید سلیمانی می تواند کشور را از مقاطع مختلف نجات دهد و این مسئله باید مورد توجه باشد.

وی تأکید کرد: شهید سلیمانی نقش بسیار موثری در اتحاد امت اسلام برای مبارزه با استکبار جهانی ایفا کرد و در واقع شهید سلیمانی نمونه عینی آیه شریفه «أَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم» بود.

کریمی بیان کرد: رفتار فروتن شهید سلیمانی در مقابل با خانواده های معظم شهدا برای همه ما باید درس مهمی باشد چرا که اگر اعتقاد داریم راه و مکتب شهدا را ادامه می دهیم باید به خانواده های معظم آنها احترام بگذاریم.

وی ادامه داد: شهید سلیمانی نماد «مامیتوانیم» بود و با همین روحیه توانست بسیاری از توطئه ها را شکست دهد و در واقع نشان داد با روحیه ولایتمداری و انقلابی میتوان در برابر ابرقدرت ها ایستادگی کرد.

فرمانده سپاه روح الله اضافه کرد: شهید سلیمانی با توانمندی ها و مجاهدت های خود توانست بین میدان نبرد و صحنه دیپلماسی پیوند برقرار کند و دستاورد این اقدام پیروزی های بزرگ و سربلندی برای ملت ایران بود.

وی با بیان اینکه مکتب شهید سلیمانی همواره در جامعه زنده و پویا خواهد ماند،گفت امروز ملت ایران و ملت های مسلمان به شهید سلیمانی و مکتب ایشان افتخار می کنند و تاریخ به وجود قهرمانانی همچون شهید سلیمانی و شهدای مقاومت افتخار میکند.

کریمی با اشاره به اینکه تشکیل ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و استان مرکزی یک اقدام لازم و ضروری است،گفت: این ستاد باید با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری و مکتب شهید سلیمانی نقش آفرینی خوبی در طول سال داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از رسالت های مهم ستاد گرامیداشت دفاع مقدس و مقاومت در استان مرکزی که باید با مشارکت همه جانبه دستگاه هاو نهادها رقم بخورد تبیین و معرفی مکتب شهید سلیمانی به نسل جوان است که باید از این فرصت ارزشمند به خوبی استفاده کرد.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1730244
ارسال نظر
نظرات