شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:20 منتشر شده در مورخ: 1400/02/13 شناسه خبر: 1730321
در سفر یک روزه مشاور وزیر جهاد کشاورزی به بانه تاکید شد؛

تامین جوجه یک روزه کشور عراق از طریق مرز سقز و بانه خلاف واقعیت است

تامین جوجه یک روزه کشور عراق از طریق مرز سقز و بانه خلاف واقعیت است
در خصوص اظهارات وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر قاچاق غیر قانونی جوجه یک روزه از مرز بانه، مشاور وزیر در سفری یک روزه از مرز هنگه ژال بانه بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، خسرو شهبازی مشاور وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه این بازدید ضمن ابراز خرسندی از حراست و پاسداری از مرزها توسط مرزبانان در خصوص قاچاق جوجه یک روزه اظهار کرد: مرزهای غربی کشور با توجه به اینکه کولبری در آن رواج دارد مسلما قاچاق جوجه نیز آنهم بصورت محدود انجام خواهد گرفت.

وی افزود: اینکه ما بگوییم تامین جوجه یک روزه کشور عراق از طریق مرز بانه و سقز انجام می گیرد خلاف واقعیت است و اگر هم در این دو شهر قاچاق جوجه صورت بگیرد به اندازه ای نیست که حتی یک شهر چند هزار نفری را تامین کند.
 
شهبازی با اشاره به کمبود تامین مرغ در کشور خاطر نشان کرد: عمده مشکل ما در تامین مرغ اوایل سال جدید و همچنین ماه مبارک رمضان است که با تدابیر دولت این مشکل در حال رفع شدن می باشد و دولت مشکلی در تامین مرغ نخواهد داشت.
 
در این سفر محمد فرید سپری مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، علی خداویسی رئیس ستاد مبارزه باقاچاق کالا و ارز استان، فرماندار شهرستان بانه، معاون فرمانده هنگ مرزی، جانشین فرمانده سپاه،رئیس جهاد کشاورزی و همچنین سرپرست دامپزشکی بانه حضور داشتند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1730321
ارسال نظر
نظرات