شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:29 منتشر شده در مورخ: 1400/02/13 شناسه خبر: 1730336
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس:

دولت تمهیداتی برای جبران ضرر و پیشگیری از خسارت بیشتر مردم در بورس بیندیشد

دولت تمهیداتی برای جبران ضرر و پیشگیری از خسارت بیشتر مردم در بورس بیندیشد
کریمی گفت: انتظار مردم و نمایندگان از دولت این بوده و هست که تمهیدات و راهکارهای مناسبی را هم برای پیشگیری از خسارت‌های بیشتر به مردم و هم جبران خسارت‌ها بیندیشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در رابطه با وضعیت بازار سرمایه گفت: مشکلات زیادی که در بازار سرمایه برای مردم ایجاد شد و بخش زیادی از سرمایه‌های مردم عملاً از بین رفت و خسارات زیادی وارد شد، این موضوع دغدغه مردم و نمایندگان است و پیگیری‌هایی نیز در این رابطه به عمل‌آمده است و حتی بحث انجام تحقیق و تفحص در مجلس موردتوجه است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه متأسفانه اتفاقاتی که رخ داد برای زندگی و معیشت مردم تلخ بود تصریح کرد: با توجه به جمعیت میلیونی که در بازار سرمایه حضور پیدا کردند و البته خسارت هم دیدند انتظار مردم و نمایندگان از دولت این بوده و هست که تمهیدات و راهکارهای مناسب را هم برای پیشگیری از خسارت‌های بیشتر به مردم و هم جبران خسارت‌ها داشته باشد.

کریمی در ادامه افزود: یکی از وظایف متولیان بازار سرمایه ارائه آموزش‌های لازم به مردم برای فعالیت در این بازار است، به‌نحوی‌که حداقل بدانند که در چه شرایطی باید حضور یابند و چگونه سرمایه‌گذاری کنند تا زیان نبینند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب خاطرنشان کرد: بهترین حالت این است که افراد به‌جای اینکه مستقیماً سهام یک شرکت خاص را خریداری کنند سرمایه خود را در شرکت‌های سرمایه‌گذاری یا سبدگردان ها قرار دهند تا سود نسبتاً قابل تضمینی داشته باشند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1730336
ارسال نظر
نظرات