شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:36 منتشر شده در مورخ: 1400/02/13 شناسه خبر: 1730345
خدمت بی منت ادامه داد؛

اجرای ۷۸۵ ساعت "شیفت ایثار" به همت کارگران بسیجی در سیستان وبلوچستان

اجرای ۷۸۵ ساعت "شیفت ایثار" به همت کارگران بسیجی در سیستان وبلوچستان
مدیر سازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان گفت: علیرغم شیوع ویروس منحوس کرونا و وارد شدن فشار اقتصادی و معیشتی به جامعه کارگری، اما این زحمتکشان مظلوم در صف مقدم خدمت به آسیب‌دیدگان ایستاده و ادای دِین می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد قورزایی در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده از کرونا، شماری از کارگران مشغول به کار در واحدهای صنعتی و کارخانجات استان بخشی از اضافه کار خود را به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.

 
وی با بیان اینکه اجرای طرح شیفت ایثار یکی از برنامه‌های مهم بسیج کارگری است، افزود: کارگران در این طرح یک شیفت کاری را بدون دریافت دستمزد به خدمت فعالیت کرده و درآمد حاصل از آن را به افراد نیازمند اختصاص می دهند.
 
این مقام مسئول ادامه داد: امسال همزمان به هفته کارگر این قشر زحمتکش با تفکر انقلابی و روحیه جهادی خود برای کمک به آسیب دیدگان از بیماری کووید۱۹ اقدام به اجرای ۷۸۵ نفر ساعت کار مازاد از ساعت اداری کردند تا مرهمی بر زخم محرومان باشند.
 
وی تصریح کرد: این میزان نفر ساعت در بیش از ۵۳ واحد تولیدی سطح استان مشغول به ارائه خدمت بی منت به همنوعان خود شدند.
 
مدیر سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان اذعان کرد: از آنجایی که یکی از اهداف دشمن مایوس کردن مردم وخاموشی چرخ واحدهای تولیدی است، کارگران بسیجی با حضور پویا و فعال خود در جبهه اقتصادی توطئه شوم دشمنان را نقش برآب و خنثی کرده اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1730345
ارسال نظر
نظرات