شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:09 منتشر شده در مورخ: 1400/02/13 شناسه خبر: 1730400
نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان:

همه باید برای برگزاری باشکوه کنگره ۳۵۳۵ شهید زنجان تلاش کنند

همه باید برای برگزاری باشکوه کنگره ۳۵۳۵ شهید زنجان تلاش کنند
آیت‌الله شیخ علی خاتمی ،نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان گفت: برگزاری کنگره شهدا باید موجی در جامعه به ویژه نسل جوان که در دوران دفاع مقدس نبوده و شرایط اقتصادی و سیاسی دنیا را ندیده‌اند، ایجاد کند تا گوشه‌ای از ادای دین انجام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌الله شیخ علی خاتمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; ، اظهار داشت: برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان ادای تکلیف شرعی، اخلاقی و اجتماعی و یک دین نسبت به شهدای گرانقدر استان زنجان محسوب می‌شود.

 
وی با بیان اینکه به برکت خون شهدا امروز نظام اسلامی دارای اقتدار و امنیت در منطقه است، افزود: برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا کنگره ملی شهدا امسال در استان زنجان برگزار می‌شود.
 
امام جمعه زنجان یادآور شد: برای برگزاری کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان باید از همه توان استفاده شده و برای برگزاری باشکوه و تاثیرگذار این کنگره تلاش کرد.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان خاطرنشان کرد: برگزاری این کنگره باید موجی در جامعه به ویژه نسل جوان که در دوران دفاع مقدس نبوده و شرایط اقتصادی و سیاسی دنیا را ندیده‌اند، ایجاد کند تا گوشه‌ای از ادای دین انجام شود.
 
آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: ضروری است رشادت‌ها، شهامت‌ها، اخلاص و ایثار رزمندگان و شهدای اسلامی به ویژه شهدا و رزمندگان استان زنجان در جامعه منعکس شود.
 
وی با اشاره به اینکه شهدا همچون ستارگانی هستند که با آنها می‌شود راه را پیدا کرد، افزود: برای برگزاری مطلوب این کنگره باید از روح بلند شهدا کمک بگیریم.
 
امام جمعه زنجان یادآور شد: فعالیت‌های کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان از یک سال گذشته آغاز شده و بسیاری از کارها و فعالیت‌های اجتماعی با رنگ و به یاد شهدا برگزار شده است.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با بیان اینکه کارهای وسیعی برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان زنجان انجام شده است، افزود: فعالیت‌های دیگری در حال انجام است که باید کمیته‌های این کنگره در برگزاری آن تلاش کنند.
 
آیت‌الله خاتمی برضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با برگزاری کنگره ملی شهدا در استان تاکید کرد و گفت: همگان تکلیف داریم تا برای برگزاری مطلوب این کنگره ماندگارترین اقدامات انجام شود.
 
وی تصریح کرد: شهدای گرانقدر استان زنجان بدون کوچکترین چشمداشتی در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافتند و امروز برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا باید در برگزاری کنگره کوتاهی نکنیم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1730400
ارسال نظر
نظرات