شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:15 منتشر شده در مورخ: 1400/02/13 شناسه خبر: 1730424
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

انهدام باند سازمان یافته قاچاق سوخت در جنوب شرق کشور/ هلاکت ۳ سوداگر مرگ و توقیف محموله های میلیاردی داروی قاچاق

انهدام باند سازمان یافته قاچاق سوخت در جنوب شرق کشور/ هلاکت ۳ سوداگر مرگ و توقیف محموله های میلیاردی داروی قاچاق
سردار احمد طاهری از انهدام باند سازمان یافته قاچاق سوخت و هلاکت سه سوداگر مرگ در جنوب شرق کشور خبر داد و گفت: چهار خودوری سنگین حامل محموله های میلیاردی کالای قاچاق توقیف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در عملیات تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های خاش و ایرانشهر  و طی درگیری سنگین مسلحانه با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر، ضمن به هلاکت رسیدن سه سوداگر مرگ و دستگیری ۲ قاچاقچی، مقدار یک تن و چهل و شش کیلو انواع مواد افیونی کشف شد.

وی ادامه داد: در این عملیات ضمن توقیف چهار دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه وانت پیکان، سه قبضه سلاح کلاش با ۷۸ فشنگ جنگی از قاچاقچیان به دست آمد.

اجرای طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا و ارز

طاهری اظهار کرد: در راستای طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا و ارز و برخورد با متخلفان اقتصادی، ماموران پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان طی عملیاتی موفق به توقیف چهار دستگاه خودروی سنگین حامل کالای قاچاق شدند.

وی افزود: در این رابطه قریب به ۴۰۰ هزار قلم انواع دارو و کالای غیر مجاز قاچاق به ارزش هفت میلیارد ریال کشف و پنج متخلف شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

کشف ۱۶۳ هزار لیتر سوخت خارج از شبکه

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اذعان کرد: در اجرای طرح مقابله با قاچاق سوخت و فراورده های نفتی خارج از عرضه توزیع در سیستان و بلوچستان، طی یک هفته گذشته در شهرستان های استان مقدار ۱۶۳ هزار و سیصد و بیست و پنج لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع کشف شد.

وی اضافه کرد: در این راستا با انهدام یک باند سازمان یافته قاچاق، تعداد ۶ دستگاه تریلی و ۶ دستگاه اتوبوس حامل سوخت قاچاق توقیف و ۱۶ فرد متخلف نیز شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شدند.

دستگیری قاتل فراری پس از هفت ماه

طاهری گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی دلگان عامل قتل یکی از سران طوایف این شهرستان که در مهر ماه سال ۹۹ در یک نزاع طایفه ای به قتل رسیده بود دستگیر شد.

وی ادامه داد: این متهم پس از ارتکاب جنایت از طریق مرزهای شرقی به کشور همسایه گریخته بود که بلافاصله با حضور مجدد در استان مخفیگاه شناسایی و پس از هفت ماه فرار به دام افتاد، در بازرسی از مخفیگاه این قاتل فراری یک قبضه سلاح جنگ کشف شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1730424
ارسال نظر
نظرات