شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1400/02/13 شناسه خبر: 1730443

پروژه آبرسانی به ۱۲ روستای خراسان جنوبی افتتاح شد

پروژه آبرسانی به ۱۲ روستای خراسان جنوبی افتتاح شد
پروژه آبرسانی به ۱۲ روستای استان خراسان جنوبی روز دوشنبه در پنجمین هفته پویش #هر هفته الف_ب_ایران در سال ۱۴۰۰ و با ارتباط تصویری وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.
  1. امروز پروژه آبرسانی به روستاهای علی‌آباد داورآباد، مهدی‌آباد، اشک، خورشیدان، محمدیه، بهمن‌آباد، فندخت، آفریز، تیغدر، شهرک قومنجان، کرچ و بویک به بهره‌برداری رسید.
  2. ۱۸ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری شده است و ۲ هزار و ۶۹۱ خانوار استان خراسان جنوبی از آب شرب پایدار برخوردار می‌شوند.
  3. همچنین ظرفیت تامین آب این پروژه آبرسانی ۱۸ لیتر بر ثانیه است که برای اجرای آن مخازن ذخیره یک هزار و ۴۷۰ مترمکعب، خطوط انتقال به طول ۴۴ کیلومتر و توسعه شبکه توزیع به طول ۴۸ کیلومتر اجرا شده است.
  4. هفت پروژه بزرگ صنعت آب با سرمایه‌گذاری یک هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال در استان‌های زنجان، اصفهان، بوشهر، کرمان و خراسان جنوبی امروز با حضور وزیر نیرو در قالب هفته پنجم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری رسید.
  5. سومین مرحله از پویش #هر هفته الف_ب_ایران از ابتدای امسال کلید خورد و هفته به هفته طرح‌های مختلف حوزه آب و برق در استان‌های مختلف افتتاح می‌شود.
  6. پویش #هر هفته الف_ب_ایران از نیمه دوم سال ۱۳۹۸ شروع شد تا در قالب آن طرح‌های مهم صنعت آب و برق در سراسر کشور به بهره‌برداری برسد و امسال نیز تداوم یافت.
  7. انتهای پیام/
  8.  
  1. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، این پروژه همزمان با افتتاح پروژه‌های صنعت آب در چند استان کشور به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسوولان استانی در بیرجند افتتاح شد.
  2.  
https://www.dana.ir/1730443
ارسال نظر
نظرات