شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1400/02/14 شناسه خبر: 1730755
نماینده ولی فقیه در بوشهر؛

زندگی بدون گناه بزرگترین درس ماه رمضان است

زندگی بدون گناه بزرگترین درس ماه رمضان است
آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری گفت: ماه رمضان فرصتی آسمانی برای نجات انسان از گناه و رسیدن به کمال و سعادت است؛ خودسازی، بصیرت‌افزایی، زندگی بدون گناه و فرهنگ علوی بزرگترین درس ماه رمضان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ مردم استان بوشهر به رسم سال‌های گذشته شب ۲۱ ماه مبارک رمضان را احیا گرفتند.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در پیامی خطاب به مردم استان بوشهر با اشاره به اینکه باید از فرصت‌های ماه مبارک رمضان به خوبی استفاده شود، اظهار کرد: ماه رمضان فرصتی آسمانی برای نجات انسان از گناه و رسیدن به کمال و سعادت است. خودسازی، بصیرت‌افزایی، زندگی بدون گناه و فرهنگ علوی بزرگترین درس ماه رمضان است.

امام جمعه بوشهر گفت: در این ماه با عظمت باید راه و رسم زندگی امیرالمومنین حضرت علی(ع) بشناسیم تا در مسیر صحیح گام برداشته شود. بررسی سیره زندگی امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) در ابعاد گوناگون و پیروی از آن ضروری است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه ماه مبارک رمضان به ویژه شب‌های قدر یکی از فرصت‌هایی برای بهره‌بردن از این ظرفیت است تصریح کرد: مسیر علوی بر مبانی دین‌داری، عدالت‌گرایی، ظلم‌ستیزی، ولایت‌مدار، رسیدگی به نیازمندان و فقرا و دین‌داری است.

وی با اشاره به اینکه ماه مبارک دارای موقعیت‌های فراوانی برای رسیدن به زندگی بدون گناه است افزود: یکی از این فرصت‌ها شب قدر است که انسان خود را در برابر ناپاکی‌ها تطهیر و زندگی بدون گناه انتخاب می‌کند و ادامه می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: اعمال در شب قدر به میزان ۷۳ سال عبادت محسوب می‌شود و اگر خطایی در زندگی انسان رخ داده باشد در این لیالی قدر با توبه بخشیده و انسان محبوب خداوند متعال می‌شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1730755
ارسال نظر
نظرات