شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 21:30 منتشر شده در مورخ: 1400/02/14 شناسه خبر: 1730814
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی عنوان کرد

تهیه و توزیع ۵۱۰ بسته کمک مومنانه به همت خادمیاران رضوی اراک

تهیه و توزیع ۵۱۰ بسته کمک مومنانه به همت خادمیاران رضوی اراک
بخشی گفت: امروز به همت خادمیاران آستان مقدس رضوی که هفته ها برای تهیه این بسته ها زحمت کشیدند بیش از ۵۱۰ بسته مومنانه هر بسته به ارزش ۳۰۰ هزار تومان تهیه شده که در اختیار جامعه هدف قرار می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ محمد بخشی مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی عصر امروز در آیین رزمایش کمک مومنانه خادمیاران رضوی اراک گفت: امروز به مناسبت شهادت امیرالمومنین(ع) و در راستای نهضت کمک مومنانه رزمایش خادم یاران رضوی در مصلی اراک برگزار شد.

وی افزود: بیانات مقام معطم رهبری در طول سال های انقلاب همواره راهگشا بوده و در طول بیماری کرونا ایشان با هوشمندی و درایتی که داشتند و نهضت کمک مومنانه را راه انداختند سبب شد اتفاقات بسیار مبارکی راه بیفتد.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی اظهار کرد: امروز به همت خادمیاران آستان مقدس رضوی که هفته ها برای تهیه این بسته ها زحمت کشیدند بیش از ۵۱۰ بسته مومنانه هر بسته به ارزش ۳۰۰ هزار تومان تهیه شده که در اختیار جامعه هدف قرار می گیرد.

وی بیان کرد: استان مرکزی در تهیه و توزیع بسته های معیشتی خوش درخشیده و همه خیرین در کنار نهادهای انقلابی همچون سپاه روح الله، کمیته امداد و آستان قدس رصوی با انسجام و وحدت قابل توجهی در این راستا گام برمی دارند.

بخشی خاطر نشان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان با مشارکت های همه جانبه در استان مرکزی تاکنون بیش از ۱۲ هزار بسته کمک مومنانه توزیع شده که این اقدام همچنان با قوت ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1730814
ارسال نظر
نظرات