شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:22 منتشر شده در مورخ: 1400/02/15 شناسه خبر: 1730956
خدمت بی منت ادامه دارد؛

طرح شهید سلیمانی مرهمی بر زخم های کرونایی/ واکسیناسیون ۸۰ ساله ها به همت بسیج جامعه پزشکی در "هامون"

طرح شهید سلیمانی مرهمی بر زخم های کرونایی/ واکسیناسیون ۸۰ ساله ها به همت بسیج جامعه پزشکی در "هامون"
فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان گفت: واکسیناسیون علیه پاندمی قرن در شهرستان هامون با اولویت افراد ۸۰ سال وارد فاز عملیاتی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه کمیلی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا تاکنون بسیجیان جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان دوشادوش کادر درمان در میدان مبارزه با کووید19 اقدام به ارائه خدمت بی منت به مردم می کنند.

وی افزود: این اقدام پس از پیشنهاد رهبر انقلاب مبنی بر رزمایش کمک های مومنانه تشدید یافت به گونه ای که بسیج با اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، مرهمی بر زخم های کرونایی بیماران شد.

این مقام مسئول ادامه داد: هم اکنون نیز واکسیناسیون عمومی کرونا با اولویت افراد بالای ۸۰ سال در مراکز ۱۶ ساعته خدمات جامع سلامت توسط دفتر بسیج جامعه پزشکی هامون آغز شده است.

وی اذعان کرد: با این تفاسیر بسیجیان همیشه در صحنه بار دیگر با تاسی از روحیه جهادی سردار دلها عزم خود را جزم کرده و در کنار دست‌اندرکاران بهداشت و درمان قرار گرفته‌اند تا این ویروس منحوس را ریشه کن کنند.

جانشین بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان تصریح کرد: در این راستا ویزیت و غربالگری رایگان بیماران، انجام رپیدتست و ویزیت سالمندان و مادران باردار، ضدعفونی و استریل معابر و خانه ها به ویژه خانه بیماران کرونایی، آموزش راهکارهای مقابله با بیماری، توزیع بسته های بهداشتی، بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در اقصی نقاط استان از جمله اقدامات انجام شده طی این مدت بوده است.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1730956
ارسال نظر
نظرات