شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 12:06 منتشر شده در مورخ: 1400/02/15 شناسه خبر: 1730984

تجلیل از ۳ خانواده شهید شاخص فرهنگی در بویراحمد

تجلیل از ۳ خانواده شهید شاخص فرهنگی در بویراحمد
جانشین سپاه ناحیه بویراحمد و مدیر آموزش و پرورش این شهرستان به مناسبت بزرگداشت مقام معلم با سه خانواده شهید شاخص فرهنگی شهرستان بویراحمد دیدار و از این خانواده‌ها تجلیل کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس صبح امروز جانشین سپاه ناحیه بویراحمد، رئیس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد با خانواده سه شهیدی در این شهرستان  دیدار کردند.

 کورش دلشاد در این دیدار گفت: خداوند در قرآن کریم فرموده، همه انسان‌ها با هم برابر هستند به جز سه گروه که امتیاز خاصی دارند. گروه اول عالمان هستند و گروه دوم مجاهدان در راه خدا و گروه سوم متقین هستند که شهدای فرهنگی ما انسانهای که دارای دو  شاخصه های علمی و مجاهدان در راه خدا بودند که به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد بیان کرد: باید یاد و نام این شهدای گرانقدر والامقام گرامی داشته شود چرا که حقیقتا هر چه امروزه مملکت ما دارد از برکت خون شهداست.

وی باشاره به  فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب به مناسبت بزرگداشت مقام معلم  ابراز داشت: در محضر شما خانواده محترم و با ارزش شهدا عهد می‌بندیم که راه آنها را ادامه دهیم و به عنوان متولیان فرهنگ در انعکاس رشادت‌ها و فرهنگ ایثار و شهادت به  دانش آموزان و نسل های آینده کوتاهی نکنیم و پیمان می‌بندیم که ادامه دهنده راه آن افلاکیان خاکی باشیم و در این راه از خود شهدا مدد می جوییم.

در این دیدارها جانشین فرمانده سپاه ناحیه بویراحمد گفت: خدای بزرگ را شاهد هستیم که در مملکتی زندگی میکنیم که بیمه شده خون شهدا هست وامروزه امنیت و آرامش و آسایش خود را مدیون همین شهدای شاخص فرهنگی می دانیم چرا که با علم و تفکر به میدان مبارزه رفتند و از کشور و ناموس و شرف مملکت ما دفاع نمودند .

محمد لطیف ارجمند اذعان داشت: اگر امروزه حرف داریم برای گفتن  در لباس مقدس پاسداری خود را  مدیون معلمانی که برا مملکت ما زحمت می کشند میدانیم ، معلم میسوزد تا نور دهد.

ارجمند افزود: معلمی یک شغل نیست در واقع یک رسالت است که پیامبران ما این رسالت را بر دوش داشتند و معلمان ما هم نقش پیامبر گونه را دارند و کار معلم یک کار باارزش و الهی می‌باشد که با روح و روان دانش آموزان سر و کار دارند و اینها مجاهدان فی سبیل‌الله هستند  لذا روز معلم را خدمت همه فرهنگیان عزیز جامعه  خصوصاً فرهنگیان شهرستان بویراحمد تبریک میگویم.

در این دیدارها از خانواده‌های محترم سه شهید شاخص فرهنگی شهید جمشید فرخیانی ، شهید عبدالستار محمدی ، شهید قاسم مهریان دیدار  و تجلیل شد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1730984
ارسال نظر
نظرات