شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 12:42 منتشر شده در مورخ: 1400/02/15 شناسه خبر: 1731000
کارشناس مسائل بین‌الملل:

انتخابات؛ ایران را یک کشور مستقل و با پشتوانه در جهان معرفی کرد

انتخابات؛ ایران را یک کشور مستقل و با پشتوانه در جهان معرفی کرد
صدرالحسینی گفت: افزایش مشارکت و انتخاب یک رئیس جمهور با آرای بالا می‌تواند یکی از مهمترین مولفه‌ها قدرت و دستاوردهای انقلاب اسلامی محسوب شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدرالحسینی در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع‌رسانی صبح زاگرس در خصوص نقش و اهمیت انتخابات گفت: امروزه در کلیه جوامع دموکرات و مدرن حمایت های مردمی از حکومت ها یکی از مولفه های اصلی قدرت آن کشور محسوب می شود حتی کشورهای دیکتاتور و غیردموکراتیک تلاش دارند به نوعی حمایت های مردمی را از خودشان در رسانه ها بروز بدهند و آن را بزرگنمایی کنند.

سیدرضا صدرالحسینی با بیان اینکه تا به امروز مشارکت مردم در انتخابات جوامع بین‌الملل یک اصل پذیرفته شده برای تعاملات بین المللی است، گفت: از این رو افزایش مشارکت در انتخابات پیش رو می تواند جمهوری اسلامی را به عنوان یک کشور مستقل و دارای پشتوانه مردم در جهان معرفی کند چنانچه که در طول ۴۳ سال گذشته هم این اتفاق و این معرفی صورت گرفته است.

وی افزود: نباید فراموش کنیم که جمهوری اسلامی در شرایطی است که قطعاً با توجه به نفوذ در منطقه و با توجه به استقلال در حوزه سیاسی و علمی تاکنون با کشورهای مختلفی وارد گفتگو و تعامل و مذاکره شده است و از این به بعد در دوران پس از انتخاب نیز این به عنوان یکی از اساسی ترین مولفه های قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی محسوب می شود.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: افزایش مشارکت و انتخاب یک رئیس جمهور با آرا و مشارکت بالا می تواند یکی از مهمترین مولفه‌ها قدرت و دستاوردهای انقلاب اسلامی محسوب شود که دولتمردان دولت جدید بتوانند با دست بالا که همان حمایت مردمی است در گفتگوهای مختلف توانمندی استیفای حقوق ملت ایران را در مجامع منطقه‌ای و بین‌المللی داشته باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731000
ارسال نظر
نظرات