شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 07:30 منتشر شده در مورخ: 1400/02/16 شناسه خبر: 1731214
در جریان حمله به روستایی در جنوب نابلس

نوجوان فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست به شهادت رسید

نوجوان فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست به شهادت رسید
نظامیان صهیونیست در جریان حمله به روستایی در جنوب نابلس و درگیری با فلسطینی‌ها، یک نوجوان ۱۶ ساله را به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یک نوجوان فلسطینی بامداد پنجشنبه در جریان حمله نظامیان صهیونیست به کرانه باختری، به شهادت رسید.

به گفته مقام‌های فلسطینی، نظامیان رژیم صهیونیستی بعد از حمله به روستای «بیتا» واقع در جنوب «نابلس»، به ضرب گلوله مستقیم این نوجوان ۱۶ ساله را به شهادت رساندند.

به نوشته خبرگزاری «رویترز»، ارتش اسرائیل مدعی است فلسطینی‌ها مشغول پرتاب کوکتل مولوتف به سمتشان بودند و آنها نیز شروع به تیراندازی کردند.

ساکنان روستاهای بیتا و اودله می‌گویند طی چند شب اخیر نظامیان کودک‌کُش صهیونیست با جوانان فلسطینی که قصد دفاع از منازل و سرزمین خود را داشتند، درگیر شده‌اند.

بر اساس این گزارش، وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان اعلام کرد که یک فلسطینی دیگر نیز در جریان درگیری با نظامیان اسرائیلی از ناحیه کمر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و اکنون در بیمارستان بستری است.

از سوی دیگر، یک صهیونیست که در جریان عملیات استشهادی روز شنبه در کرانه باختری هدف قرار گرفته بود، بر اثر شدت جراحت به هلاکت رسید.

به نوشته رویترز، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بامداد پنجشنبه در صفحه توئیتر خود مرگ این صهیونیست را اعلام کرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731214
ارسال نظر
نظرات