شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:34 منتشر شده در مورخ: 1400/02/16 شناسه خبر: 1731260
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

رشد ۳۰ درصدی اعتبارات هزینه ای سیستان و بلوچستان/ ۷۱۶ میلیارد تومان برای سال ۱۴۰۰ مصوب شد

رشد ۳۰ درصدی اعتبارات هزینه ای سیستان و بلوچستان/ ۷۱۶ میلیارد تومان برای سال ۱۴۰۰ مصوب شد
مهرداد عرب اول از رشد ۳۰ درصدی اعتبارات هزینه ای سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: در سال ۹۹ عملکرد استان در بخش اعتبارات هزینه ای ۵۵۲ میلیون تومان بود که امسال به ۷۱۶ میلیارد تومان ارتقا پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد عرب اول، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در بخش اعتبارات هزینه‌ای دستگاه‌های اجرایی۷۱۶ میلیارد تومان رقم مصوب سال ۱۴۰۰ هست که بین ۲۶ دستگاه اجرایی توزیع شد و خوشبختانه ما ۳۰ درصد رشد اعتباری در حوزه هزینه ای نسبت به سال ۹۹ داشتیم.

وی اظهار کرد: در سال ۹۹ عملکرد ما در بخش اعتبارات هزینه ای ۵۵۲ میلیون تومان بود که امسال به ۷۱۶ میلیارد تومان ارتقا پیدا کرد، خوشبختانه بر اساس برآوردهایی که داریم، دستگاه های اجرایی شرایط بسیار مطلوب تری را برای اعتبارات هزینه ای خواهند داشت.

این مقام مسئول افزود: ۵۶۱ نفر نیروی جدید الاستخدام داریم که اعتبارش را برای دستگاه های اجرایی به صورت یکجا و متمرکز نگه داشتیم که پس از ورود این نیروها به دستگاه های اجرایی این اعتبار به سر جمع اعتباراتی که مصوب شده است، اضافه خواهد شد.

عرب اول با اشاره به استفاده مطلوب مدیران دستگاه‌های اجرایی از محل اعتبارات ملی، اضافه کرد: این اعتبار در اختیار وزارتخانه هاست، ظرفیت های ملی خیلی خوبی را در پیوست شماره یک قانون بودجه سال ۱۴۰۰ داریم که بالغ بر ۲۴ فصل و حدود ۱۷۶ طرح است که این طرح‌ها ماهیت ملی دارند اما ظرفیت استفاده استانی برای آن وجود دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731260
ارسال نظر
نظرات