شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 1400/02/16 شناسه خبر: 1731287
عضو هیئت رئیسه مجلس:

قدس قبله اول مسلمین و قطعه‌ای از وجود مسلمانان است/آغاز روند فروپاشی اسرائیل

قدس قبله اول مسلمین و قطعه‌ای از وجود مسلمانان است/آغاز روند فروپاشی اسرائیل
سلیمی با اشاره به اینکه قدس به زودی آزاد خواهد شد و روند آزادسازی آن و روند فروپاشی اسرائیل آغاز شده است گفت: انفجار در نزدیکی تاسیسات هسته ای دیمونا یا انفجار در کارخانه اسلحه سازی نشان می دهد این اهریمن غاصب، سست تر از چیزی است که تصور می شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس از سوی امام خمینی(ره)، گفت: قدس قبله اول مسلمین و قطعه ای از پیکره‌ی مسلمانان است که با ظلم و خونریزی صهیونیست ها غصب شده است و نمی توان در برابر جدا شدن این قطعه خاک از مسلمانان، سکوت کرد.

وی افزود: اگر تا به حال تمام مسلمانان عالم در برابر تجاوز صهیونیست ها به قدس می ایستادند، این تجاوز وحشیانه تا به امروز به طول نمی انجامید. این عدم همدلی مسلمانان از سوی حکام آنان نشئت می گیرد و در این سال ها شاهدیم که برخی حکام کشورهای اسلامی برای ارتباط با رژیم قدار صهیونیستی مسابقه می دهند که باعث تعجب و تاسف می شود.

سلیمی ادامه داد: اگر حکام منطقه تصور می کنند که با این اقدامات خود می توانند از فروپاشی این رژیم جلوگیری کنند تلقی کاملا اشتباه و غلطی دارند؛ چرا که این رژیم به زودی فرو خواهد پاشید.

این نماینده مجلس با اشاره به حملات گسترده این روزها به تاسیسات حساس رژیم صهیونیستی، گفت: انفجار در نزدیکی تاسیسات هسته ای دیمونا یا انفجار در کارخانه اسلحه سازی نشان می دهد این اهریمن غاصب، سست تر از چیزی است که تصور می شود.

وی تصریح کرد: در حالی که تا چند سال پیش مبارزان فلسطینی با سنگ از خودشان دفاع می کردند ولی امروز شاهدیم که غزه با موشک از خودش دفاع می کند. حتما روند مسلح شدن فلسطینیان با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت و اگر رژیم صهیونیستی تا چندی پیش تصور می کرد می تواند سرزمین های بیشتری را غصب کند، امروز در حال کشیدن دیوار بتنی در اطراف خود است. البته نباید خیال کنند که ساخت چنین دیوارهایی می تواند آنان را از گزند حوادث مصون بدارد.

سلیمی خاطرنشان کرد: قدس به زودی آزاد خواهد شد و روند آزادسازی آن و روند فروپاشی اسرائیل آغاز شده است. باید همت همه جانبه ای از سوی مسلمانان صورت بگیرد تا با به زودی شاهد آزادسازی این سرزمین از دست اشغالگران باشیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1731287
ارسال نظر
نظرات