شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1400/02/16 شناسه خبر: 1731294
فرماندار صحنه:

برگزاری انتخابات سالم از افتخارات نظام اسلامی است

برگزاری انتخابات سالم از افتخارات نظام اسلامی است
علیرضا حیدری گفت: برگزاری انتخابات سالم از افتخارات نظام اسلامی بوده و هست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  امروله، صبح امروز اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان صحنه به ریاست علیرضا حیدری فرماندار شهرستان صحنه و سایر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

علیرضا حیدری فرماندار شهرستان صحنه با تسلیت ایام شهادت حضرت علی(ع) و گرامیداشت  12 اردیبهشت سالروز شهادت فیلسوف و متفکر فرهیخته《شهید مرتضی مطهری 》 و گرامیداشت هفته معلم افزود: تعالی، رشد و توسعه هر جامعه در گرو آموزش و پرورش صحیح است، ایمان دارم معلم اثرگذارترین عامل محوری و موثر در توسعه و تعالی آموزش و پرورش است.

فرماندار صحنه افزود: با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا و مشکلات ناشی از آن فرهنگیان در ادامه مسیر همچنان استوار ماندند و علی‌رغم کاستی‌ها، چرخ آموزش را به حرکت در آوردند و نگذاشتند در تعلیم وتر بیت وقفه‌ای ایجاد شود.

حیدری با اشاره به اینکه کار آموزش طاقت فرسا است و برای دستیابی به جایگاه برتری نیازمند تلاش و همت والا هستیم، گفت: کسب رتبه اول نهضت سوادآموزی شهرستان در چهار سال پیاپی و کسب رتبه های مختلف  آموزشی شهرستان در سال گذشته، نشان از همدلی و تلاش خوب مجموعه آموزش و پرورش این شهرستان است که جا دارد از این زحمات به نحوه شایسته تقدیر شود.

وی با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ گفت: برگزاری انتخابات سالم از افتخارات نظام اسلامی بوده و هست امروزه برخی ها نمی توانند صلابت نظام و  انسجام و همدلی ملت ایران را ببینند، همواره به اشکال مختلف سعی بر تضعیف کردن نظام دارند تلاش می کنند به انحای مختلف در مسیر رشد و بالندگی این ملت خدشه وارد کنند.

فرماندار صحنه با اشاره به اینکه تلاش خواهیم کرد با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود بستر لازم را برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم نماییم، عنوان کرد: در این راستا انتظار داریم جامعه فرهنگیان فرهیخته که همواره پیشرو و تاثیرگذار جامعه بودند در این انتخابات نیز همراه و کمک کار هیات اجرایی در برگزاری هرچه سالم تر و با شکوه تر انتخابات باشند.

 

انتهای پیام/

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
https://www.dana.ir/1731294
ارسال نظر
نظرات