شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1400/02/16 شناسه خبر: 1731315
مدیرکل سازمان تبیلغات اسلامی استان سمنان اعلام کرد:

استفاده از بستر مجازی جایگزین راهپیمایی روز قدس/ سخنان رهبری شاخص ترین برنامه روز قدس است

استفاده از بستر مجازی جایگزین راهپیمایی روز قدس/ سخنان رهبری شاخص ترین برنامه روز قدس است
عباس عبداللهی گفت: امسال متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا نمی‌توانیم مانند سالیان گذشته برنامه‌های حضوری برگزار کنیم و بیانات رهبر معظم انقلاب در روز قدس که نشان دهنده موضع نظام اسلامی است از مهمترین برنامه های این روز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام عباس عبداللهی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با اشاره به نقش برجسته جمهوری اسلامی ایران در احیای مظلومیت مردم فلسطین گفت: امام خمینی (ره)  بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران  روز قدس را فرصتی برای نشان دادن حساسیت جهانی نسبت به سرنوشت فلسطین و نجات آن از چنگال صهیونیست‌های جنایتکار، تعیین کردند و انقلاب اسلامی پیشگام  و رهبر جبهه مقاومت برای سایر کشور های اسلامی در احیای این حرکت جهانی است. 

عبداللهی در ادامه افزود: امسال متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا نمی‌توانیم مانند سالیان گذشته برنامه‌های حضوری برگزار کنیم  و برای همراهی بیشتر با کادر بهداشت و درمان راهپیمایی خودرویی نیز برگزار نمی شود.ولی در فضایی دیگر به شکل‌های متفاوت به موضوع قدس می‌پردازیم .

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان سمنان خاطر نشان کرد: بیانات رهبر معظم انقلاب در روز قدس که نشان دهنده  موضع نظام اسلامی در تبین مسئله فلسطین خواهد بود ، از مهمترین و شاخص ترین برنامه های این روز است.

وی  با بیان اینکه فضاسازی محیطی یکی از برنامه های قابل اجرا و با توجه به شرایط موجود با اهمیت تر نسبت به سال های گذشته  در این روز مهم است، افزود: با همکاری ارگان های مختلف شهرداری ها و فرمانداری ها در سرتاسر استان و همچنین با استفاده از شبکه مساجد تمامی میادین و خیابان ها به ویژه مسیرهای اصلی محل برگزاری هر ساله مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس به پرچم فلسطین مزین می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان همچنین در خصوص  برنامه های بستر فضای مجازی تصریح کرد: عمده فعالیت ما در این حوزه ایجاد هشتک‌ها و تولید محتوای مناسب مانند کلیپ‌های چند دقیقه‌ ای  با موضوع فلسطین و قدس، پخش سخنرانی مقام معظم رهبری  و تبلیغ و ترویج فرهنگ استکبار ستیزی و تبین افکار جنایت ستیزی رژیم صهیونیستی است.

وی درنهایت استفاه از فضای صوتی و تصویری مساجد برای ایجاد آواهای متناسب با مقاومت و مسایل مربوطه به شبکه مساجد را ازدیگر برنامه‌های تدارک دیده برای گرامیداشت روز جهانی قدس در استان دانست.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1731315
ارسال نظر
نظرات