شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1400/02/16 شناسه خبر: 1731321
بلوارهای خاکی مرکز یک استان؛

شهرداری صورت مسئله را از خیابان پاسداران یاسوج پاک کرد+ تصاویر

شهرداری صورت مسئله را از خیابان پاسداران یاسوج پاک کرد+ تصاویر
امروزه شهرها با تکیه بر وجود فضای سبز است که جان میگیرند و مفهوم مییابنداما پایتخت طبیعت ایران با بی خیالی مسئولان شهری به خارستانی با گیاهان خودرو تبدیل شده است که با انتقاد رسانه ها تنها پاک کردن صورت مسئله برای شهرداری یاسوج دغدغه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از صبح زاگرس بعد از گزارش این پایگاه خبری در خصوص روش بی رویه خار و علف های هرز در خیابان پاسداران یاسوج  ( این خبر اینجا آمده است)، مسئولین شهری یاسوج در اقدامی ضربتی به پاک کردن صورت مسئله از این خیابان که نمونه بارزی برای سایر معابر و بلوارهای یاسوج است پرداختند.

هدف اصلی طراحی فضاهای شهری، ارتقای کیفیات زندگی و ایجاد محیطی آرام و جذاب برای شهروندان است اما متاسفانه مشاهده می شود با رها سازی شهر از سوی مسئولان گیاهان خودرو جایشان را با زیبایی بصری بلوار ها عوض کرده اند.

فضاهای سبزشهری به عنوان یک عامل ضروری در ساختار و پیکربندی محیطی شهرها همواره می توانند عهده دار وظایف اساسی و کارکردی مهمی در لایه های زندگی شهری باشند که بنظر می رسد در این رابطه از رها سازی خاصی یاسوج برخوردار شده و مسئولان نمی خواهند چاره اندیشی و یا به وظایفشان بپردازند.

با انتشار خبر این پایگاه خبری مشئولان شهری در اقدامی که تنها می توان گفت پاک کردن صورت مسئله است به حذف این گیاهان خودرو در یکی از بلوار های پرتردد شهر پرداختند در صورتی که این بلوار تنها نمونه ای از این فضا سازی شهری توسط شهرداری بوده و شهردار و مسئولان شهری حالا که پشت میز نشینی را به بررسی مشکلات شهری ترجیح می دهند می توانند سایر بلوار های یاسوج را از ""اینجا""ببینند.


تصاویر پاکسازی بلوار پاسداران یاسوج از گیاهان خودرو را می توان در اینجا مشاهد نمایید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731321
ارسال نظر
نظرات