شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 21:30 منتشر شده در مورخ: 1400/02/16 شناسه خبر: 1731392

اعلام روز قدس از سوی امام خمینی از ابداعات بزرگ الهی بود/شهید سلیمانی شهید راه قدس است

اعلام روز قدس از سوی امام خمینی از ابداعات بزرگ الهی بود/شهید سلیمانی شهید راه قدس است
احمد دانشی گفت: سردار سلیمانی با اقدامات مجاهدانه خود توئطه ی جهان استکبار را نقش برآب کرد و از این جهت می توان گفت شهید سلیمانی شهید راه قدس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امام جمعه شهرستان بم، حجت الاسلام و مسلمین دانشی در گفتگو با خبرنگار راه آرمان  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان و ضمن بزرگ داشت یاد و خاطره امام بزرگوار،عموم شهدا و شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: اشغال فلسطین نتیجه تلخ ظهور دشمنان اسلام در جهت اختلاف بین مسلمان هاست،خصوصا دشمنی یهود با اسلام است.

وی در ادامه افزود: از طرفی می‌توان گفت اشغال فلسطین و آوارگی فلسطینیان از سر زمین آباد و اجدادیشان نتیجه خیانت برخی دولت های مودعی اسلام است.

حجت الاسلام والمسلمین دانشی ابراز کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی جهان اسلام جان تازه ای گرفت و مسلمانان از جمله ملت فلسطین را امیدوار کرد.

امام جمعه شهرستان بم بیان کرد: اعلام روز قدس از سوی امام خمینی از ابداعات بزرگ و الهی بود و سبب زنده ماندن آرمان فلسطین شد و اگر حمایت همه جانبه جمهوری اسلامی و تاکید امام بزرگوار و خلف صالح ایشان امام خامنه ای نبود آرمان فلسطین از این نشاط بسیار شایسته امروزی نیز بر خوددار نبود.

وی در ادامه تصریح کرد: با مجاهدت های شهیدحاج قاسم سلیمانی، صلاح دفاعی فلسطین که فقط سنگ بود ارتقا یافت، که نتیجه آن شکست چند عملیات اسرائیل در سرزمین نزه بود و اسرائیل مجبوربه اعلام اتش بس شد.

حجت الاسلام والمسلمین دانشی گفت: شعار اسرائیل و غاصبان فلسطین فتح نیل تا فرات بود که این شعار بلند پروازانه امروز با مجاهدت مجاهدان راه حق و شهدای راه قدس ازجمله تلاش های مخلصانه شهید سلیمانی باعث شد که اسرائیل به دور خود دیوار بکشد و این یعنی از آن شعار بلند پروازانه دور شده اند.

حجت الاسلام والمسلمین دانشی در پایان با اشاره به فرموده حضرت آقا خاطر نشان کرد: این سردار سلیمانی بود که دست فلسطینیان را از صلاح پرکرد و این قدرت بازدارندگی را برای ملت فلسطین به وجود آورد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731392
ارسال نظر
نظرات