شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:15 منتشر شده در مورخ: 1400/02/17 شناسه خبر: 1731436
فرمانده سپاه کربلا:

سپاه با تمام ظرفیت‌ از تولیدکنندگان داخلی حمایت می‌کند

سپاه با تمام ظرفیت‌ از تولیدکنندگان داخلی حمایت می‌کند
سیاوش مسلمی با اشاره به اینکه سپاه به عنوان سرباز انقلاب در جاهایی که بتواند مشکلی از شرکت های تولیدی رفع کند، حاضر است، گفت: سپاه در کنار شرکت های تولیدی و حمایت کننده تولیدکنندگان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سردار سیاوش مسلمی پنج شنبه شب در بازدید از شرکت تولیدی نمونه آنتی بیوتیک سازی مرکز مازندران با اشاره به رسالت شرکت های تولیدی اظهار کرد: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب هرکاری که موجب ایستادگی در مقابل استکبار می شود، آن کار جهادی است.
 
فرمانده سپاه کربلا با بیان این مطلب که شرکت تولیدی  آنتی بیوتیک سازی در حوزه داروسازی، باعث افتخار مازندران است، افزود: یکی از مشکلات حوزه تحریم ، در بخش دارو است.
 
مسلمی با تاکید بر اینکه هرچه مشکلات مردم را با تلاش و کار جهادی کمتر بکنیم قطعا مشت محکمی را بر دهان استکبار می کوبیم، ادامه داد: این شرکت تولیدی در خط مقدم مقابله با استکبار قرار دارد.
 
فرمانده سپاه کربلا با قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان شرکت تولیدی آنتی بیوتیک سازی خاطرنشان کرد: ملت ایران به این شرکت و کارکنان آن افتخار می کند چرا که در سایه  عزم و جدیت و تخصص ، شاهد رشد و تحولی چشم گیر در بخش تولیدات این شرکت هستیم.
 
مسلمی در  ادامه سخنان خود با تصریح بر اینکه سپاه به عنوان سرباز انقلاب در جاهایی که بتواند مشکلی از شرکت های تولیدی رفع کند، حاضر است، گفت: سپاه در کنار شرکت های تولیدی و حمایت کننده تولیدکنندگان است.

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه بسیج کارگری ،کمک کار کارخانجات و تولیدکنندگان می باشد، اضافه کرد: بسیج کارگری در بهره وری و راندمان کاری شرکت ها و کارخانجات باید اثرگذار باشد.
 
مسلمی با تاکید بر اینکه راه رفع تحریم و نجات کشور از مشکلات حمایت از شرکت‌های تولیدی است گفت: ما در کشور به دنبال خودکفایی هستیم و شرکت تولیدی آنتی بیوتیک سازی یکی از آن شرکت ها است.
 
در ادامه شهرام نوری مسئول ستاد تخصصی بسیج سپاه کربلا  با اشاره به شعار سال و پشتیبانی از جامعه نخبگانی ،گفت :طبق فرموده رهبر معظم انقلاب در حمایت از نخبگان، بسیج کارگری هم برای اجرای منویات معظم له وارد میدان شد.
 
نوری با بیان اینکه شرکت آنتی بیوتیک سازی ساری در سال ۹۳ در حال ورشکسته شدن بود، خاطرنشان کرد:با تیمی که مهندس موسوی و بسیج کارگری تشکیل دادند این شرکت از ورشکستگی نجات پیدا کرد و امروزه  به سود دهی رسید و در حوزه دانشی هم رشد چشمگیری داشت.
 
 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731436
ارسال نظر
نظرات