شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 11:48 منتشر شده در مورخ: 1400/02/17 شناسه خبر: 1731510
کارشناس مسائل سیاسی:

نابودی رژیم صهیونیستی یک وعده الهی و قرآنی است

نابودی رژیم صهیونیستی یک وعده الهی و قرآنی است
اسفندیار گفت: در قرآن به صراحت بیان شده است که رژیم صهیونیستی همان قوم بنی اسرائیل، فساد در زمین و جنگ افروزی را در دنیا گسترس می‌دهند و این دو فساد از ویژگی‌های اسرائیل است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی‌اکبر اسفندیار، کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز در فیروزکوه در ارتباط با نامگذاری روز قدس اظهار کرد: حضرت امام خمینی (ره) در سال ۵۸ مصادف با نیمه ماه مبارک رمضان پس از بمباران جنوب لبنان توسط اسرائیل، طی پیامی خطاب به مسلمین جهان آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان روز قدس، روز همبستگی و حمایت قانونی مردم مسلمان فلسطین اعلام کرد.

وی گفت: حضرت امام‌ (ره) در این پیام خطر اسرائیل غاصب را به همه‌ مسلمانان گوشزد می کند و خواهان حمایت بین المللی و همه جانبه‌ مسلمانان از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین شدند؛ روز قدس روز همبستگی مسلمانان حول محور فلسطین است؛ روز قدس در بعد اول نماد وحدت، یکپارچگی و انسجام ملت های مسلمانان است؛ در بعد دیگر نماد گسترش فرهنگ مقاومت است؛ به این معنا که تمامی ملت های مسلمانان با اتحاد، همدلی و یکپارچگی خود در برابر دشمنان اسلام مقاومت نشان داده، جهاد نمایند و قطعاً پیروز خواهند شد.

این کارشناس سیاسی در ادامه افزود: اسرائیل دشمن اول و اصلی تمامی مسلمانان جهان و کل بشریت است؛ روز قدس روز برملا شدن ماهیت رژیم جعلی صهیونیستی است که در افکار عمومی جهان رژیم صهیونیستی یک رژیم کودک کش و جعلی است که در حال ظلم کردن به مردم است؛ ملت های آزادی خواه جهان روحیه مقاومت و ایستادگی در برابر ظالم را پیدا کنند و این در ذهن مردم نقش می بندد.

اسفندیار با اشاره به این که نابودی رژیم صهیونیستی یک وعده الهی و قرآنی است، بیان کرد: در قران به صراحت بیان شده که رژیم صهیونیستی همان قوم بنی اسرائیل است که فساد در زمین و جنگ افروزی را در دنیا گسترش می دهند و این دو فساد از ویژگی های اسرائیل است؛ در قران آمده که قوم بنی اسرائیل در این دنیا تنبیه می شوند و نه در قیامت! صالحین و مستضعفان جهان حکومت آینده را با نابودی صهیونیست به دست خواهند گرفت؛ این وعده خدا قطعاً به دست جوانان مسلمان اتفاق خواهد افتاد.

این استاد دانشگاه همچنین در ادامه افزود: حاکمان کشورهای شرق و غرب امروز اسیر تفکر پلید یهودی صهیونیستی هستند؛ کشتار مسلمانان در هر کجای این جهان با نقشه شوم یک اسرائیلی و حمایت همه جانبه آمریکا صورت می گیرد؛ امروزه سازمان های بین المللی به ظاهر مردمی در جهان توسط رژیم صهیونیستی مدیریت می شوند؛ کشورهای عربی حامی صهیونیست سرنوشتی مشابه اسرائیل دارند؛ مذاکره و حذف تحریم ها از برنامه های نظام است؛ دستاوردهای نظام مثل هسته ای و موشکی قابل مذاکره نیست.

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان تاکید داشت: خیلی واضح و روشن است که پایان مذاکرات طرف مقابل در نهایت به رژیم صهیونیستی ختم خواهد شد و جمهوری اسلامی از مواضع خود ذره ای کوتاه نخواهد آمد بلکه مصمم تر هم خواهد بود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1731510
ارسال نظر
نظرات