شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1400/02/17 شناسه خبر: 1731546
فرماندار سرپل ذهاب:

روز قدس یادآور حماسه‌ای ماندگار و مظلومیتی بی‌مرز است

روز قدس یادآور حماسه‌ای ماندگار و مظلومیتی بی‌مرز است
نورالدین فرزادی پور گفت: روز قدس یادآور حماسه‌ای ماندگار، فریادی بی‌کرانه و مظلومیتی بی‌مرز است و فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت مردم فلسطین مبدل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار بازی دراز روز قدس را روز برآمدن امواج خروشان ملت‌های آگاه و غیور علیه ظلم و ستم و روز بیداری مسلمانان و اتحاد آن‌ها در مقابل دشمنان و مستکبرین عالم دانست. 

  وی افزود: این روز مهم، یادآور حماسه‌ای ماندگار، فریادی بی‌کرانه و مظلومیتی بی‌مرز است. 

فرزادی پور تصریح کرد: نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان روز قدس نخستین قبله مسلمانان از آن‌جهت حائز اهمیت است که نور امید را در دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت مردم فلسطین  مبدل شد تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی نا گسستنی دارد.  

 فرماندار شهرستان سرپل ذهاب تصریح کرد: اینک در آستانه روزجهانی قدس عدالت خواهان دنیا در معرض انتخابی قرارگرفته اند از یک طرف تهدید جدی ویروس منحوس کرونا و ضرورت رعایت فاصله اجتماعی و پروتکلهای بهداشتی  و از طرفی ضرورت پاسخ به ندای تظلم خواهی مظلومانی از جور و ظلم که چشم به راه حمایتهای سالیان متمادی هستند.

  فرزادی پور گفت: اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از مردم شریف، مؤمن و روزه‌دار سرپل ذهاب خصوصا فعالان عرصه رسانه دعوت می‌ کنم  تا با حضوری گسترده در فضای مجازی  روز جهانی قدس را ارج نهاده و با لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم‌الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام کنند.

 شایان ذکر است راهپیمایی روز جهانی قدس در سال جاری به علت شرایط کرونایی برگزار نخواهد شد.
 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1731546
ارسال نظر
نظرات