شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1400/02/17 شناسه خبر: 1731556
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه:

قدس، دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است

قدس، دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است
مسعود کاظمی با اشاره به اینکه قدس، دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است، گفت: انتخاب روز قدس از سوی امید مستضعفان جهان نشان داد که انقلاب اسلامی به وسعتی فراتر از خاک ایران می اندیشد و هرگز در درون مرزهای خود زندانی نخواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود کاظمی در گفتگو با خبرنگار امروله اظهار داشت: یکى از وقایع تاریخى که بسیار حائز اهمیت است در اوائل پیروزى انقلاب اسلامى ایران که به دست رهبر کبیر مسلمین جهان حضرت امام خمینى(ره) دائر شده، «روز جهانى قدس است‏» که از روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان 1399 قمرى (1358 شمسى) شروع و مقرر شد هر ساله در چنین روزى تمام مسلمین جهان راهپیمایى کنند.

 وی ادامه داد: روز قدس، روزى است که باید سرنوشت ملتهاى مستضعف معلوم شود و ملتهاى مستضعف در مقابل مستکبرین اعلان وجود کنند.

 سرهنگ کاظمی با اشاره به اینکه قدس، دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است، خاطر نشان کرد : انتخاب روز قدس از سوی امید مستضعفان جهان نشان داد که انقلاب اسلامی به وسعتی فراتر از خاک ایران می اندیشد و هرگز در درون مرزهای خود زندانی نخواهد شد.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت: صهیونیسم پدیده ای شوم و محصول مشترک استعمار کهن انگلیس، غرب و عناصر فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی استکبار جهانی است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731556
ارسال نظر
نظرات