شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:18 منتشر شده در مورخ: 1400/02/17 شناسه خبر: 1731641
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

۲۹ داوطلب انتخابات شورای روستا و عشار کهگیلویه و بویراحمد رد صلاحیت شدند

۲۹ داوطلب انتخابات شورای روستا و عشار کهگیلویه و بویراحمد رد صلاحیت شدند
احد جمالی با اشاره به بررسی روند صلاحیت داوطلبان انتخابات شورای روستا و عشار کهگیلویه و بویراحمد از رد صلاحیت 29 داوطلب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس گفت: مهلت رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر در استان ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ است.

احد جمالی افزود: تاکنون صلاحیت ۷۹ درصد داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر در کهگیلویه و بویراحمد در هیأت اجرایی بخش ها بررسی شده و ۲۱ درصد مابقی نیز در حال رسیدگی است.

 

وی ادامه داد: سه هزار و ۵۶۳ نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر در کهگیلویه و بویراحمد تأیید صلاحیت و ۲۹ نفر نیز رد صلاحیت شده اند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیأت نظارت بخش ها نیز در حال رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای روستا و عشایر در این استان است.

 

جمالی عنوان کرد: تاکنون صلاحیت ۲۳ درصد داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر در کهگیلویه و بویراحمد در هیأت نطارت بخش ها بررسی شده است.

 

وی اضافه کرد: صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر در کهگیلویه و بویراحمد در هیأت اجرایی استان بررسی شد که ۱۴ نفر رد صلاحیت شدند.

 

جمالی گفت: پس از بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر در کهگیلویه و بویراحمد در هیأت نظارت شهرستان ها نیز ۵۶ نفر رد صلاحیت شدند.

 

جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ و به ‌طور همزمان چهار انتخابات شامل سیزدهمین دوره ریاست‌ جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌ دوره‌ ای مجلس شورای اسلامی و میان ‌دوره‌ ای مجلس خبرگان رهبری در کشور برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731641
ارسال نظر
نظرات