شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 17:32 منتشر شده در مورخ: 1400/02/17 شناسه خبر: 1731651
نماینده مردم رفسنجان در مجلس مطرح کرد:

اسرائیل، در سراشیبی استیصال و نابودی

اسرائیل، در سراشیبی استیصال و نابودی
حجت‌الاسلام حسین جلالی گفت: رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی در سراشیبی استیصال و نابودی قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام حسین جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: با پیروزی انقلاب و حاکمیت نظام جمهوری اسلامی، امید در دل ملل مسلمان ایجاد و روز به روز ملت‌ها با بیداری اسلامی مواجه شدند.

وی گفت: به مرور زمان استحکام و انسجام ملت‌ها برای مبارزه با ظلم و تلاش برای ریشه‌کنی آن در منطقه و جهان ایجاد شده و تقویت شد، تا اینکه پیدایش حزب‌الله و جهاد اسلامی شکل گرفت.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس تاکید کرد: به این ترتیب در پرتو انقلاب اسلامی باور به اینکه می‌توان حکومت غاصب و کودک‌کش اسرائیل را به عنوان یکی از مصادیق ظلم و ستم از بین برده و محو کرد، در بین ملل مسلمان شکل گرفت.

جلالی ادامه داد: اینگونه بود که پس از ۷۵ سال برای نخستین بار در جنگ ۳۳ روزه و به دنبال آن در جنگ‌های ۲۲ و هشت روزه شکست اسرائیل در تاریخ به ثبت رسیده و ذلت و خواری بر پیشانی صهیونیست‌ها نشست.

وی با تاکید بر این‌که رژیم غاصب صهیونیستی اکنون مستاصل شده و رو به نابودی است، افزود: در تائید این ادعا همین بس که موشک‌های بالستیک زمین به زمین در خاک اسرائیل فرود می‌آید و آن‌ها قادر به هیچ واکنش و پاسخی نیستند.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اسرائیل به مانند کفتاری در حال جان دادن است که توان پاسخ دادن به موشک‌باران را نداشته و مرتبا بر سر او آتش ریخته می‌شود.

جلالی اظهار کرد: این پیام بیداری اسلامی و محصول انقلاب اسلامی است که حقیقتا حضور معنوی آن در منطقه و بین ملت‌های مسلمان بسیار روشن و درخشان بوده و قابل انکار نیست.

وی با اشاره سخن رهبری مبنی بر اینکه اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، گفت: در زمان وعده داده شده قطعا در نقشه جغرافیایی دنیا کشوری به نام اسرائیل وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/*

 

https://www.dana.ir/1731651
ارسال نظر
نظرات