شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 22:15 منتشر شده در مورخ: 1400/02/17 شناسه خبر: 1731690
یک کارشناس مسائل سیاسی:

سرعت‌ براندازی رژیم جعلی صهیونیست حتی قبل از وعده رهبر انقلاب تحقق می یابد

سرعت‌ براندازی رژیم جعلی صهیونیست حتی قبل از وعده رهبر انقلاب تحقق می یابد
حمیدرضا ترقی گفت: سرعتی که برای براندازی رژیم جعلی صهیونیست طی می شود حتی قبل از آن وعده رهبر انقلاب تحقق می یابد و عملیاتی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا ترقی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اظهار داشت: آرمان قدس شریف و رهایی ملت فلسطین از اشغال صهیونیست‌ها یکی از مسائل اولیه جهان اسلام است که با اتکا به امام راحل برای نامگذاری جمعه آخر ماه رمضان به نام حمایت از قدس باید تا نجات قدس از چنگال صهیونیستها همچنان ادامه یابد و جهان اسلام بتواند این پاره تن را به خود متصل کند و از چنگ اشغالگران صهیونیستی برهاند.

وی افزود: با وجود تلاش هایی که دشمنان انقلاب اسلامی و دشمنان ملت فلسطین تاکنون دنبال کرده اند نهضت مقاومت ملت فلسطین روز به روز قوی تر شده و امروز با موشک به جنگ با اسرائیل می رود و هم اراده و عزم ملت‌های اسلامی در حمایت از فلسطین به یک اراده ملی و امتی تبدیل شده و از انحصار ناسیونالیستی- عربی خارج شده و به خواست جهان اسلام مبدل شده است.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: این ابتکار حضرت امام خمینی(ره) زمینه نابودی اسرائیل و حیات دوباره فلسطین را به عنوان حکومتی مستقل زنده کرده که در حال پی ریزی آن است.

ترقی گفت: به نظر می رسد با وجود اینکه استکبار جهانی و آمریکا تلاش کردند با عادی سازی روابط بین کشورهای اسلامی و اسرائیل و تقدیر جغرافیای خاورمیانه جدید این هدف را کمرنگ کنند اما امروز اسرائیل در داخل مرزهای خود نیز امنیت ندارد و روز به روز عرصه بر آن تنگ تر شده و در محاصره جبهه مقاومت قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: سرعتی که برای براندازی رژیم جعلی صهیونیست طی می شود حتی قبل از آن وعده رهبر انقلاب تحقق می یابد و عملیاتی می شود.

ترقی خاطرنشان کرد: امیدواریم راه سردار سلیمانی برای رسیدن به قدس با دیگر رزمندگان مدافع حرم تداوم یابد و ملت ایران و همه ملت‌های اسلامی با حمایت معنوی خود در روز قدس بتوانند پشتیبانی خود را از آرمان فلسطین مجدداً اعلام کنند تا ملت فلسطین با اراده قوی تر، عزمی راسخ تر و پشتیبانی قوی تر راه مبارزه را تا رسیدن به آزادی کامل قدس ادامه دهد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731690
ارسال نظر
نظرات